center>

Ogłoszenie

P.H. Konrad jest firmą zajmującą się obrotem jałowicami hodowlanymi, , importem nasienia buhajów, importem warchlaków, skupem tuczników oraz skupem i sprzedażą bydła rzeźnego.
W związku z dynamicznym rozwojem jednego z działów obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko : Młodsza księgowa

Opis stanowiska

? dekretowanie i księgowanie wyciągów bankowych, faktur zakupu i sprzedaży
? kasy i innych dokumentów księgowych
? kontrola rejestrów zgodnie z obowiązującymi przepisami
? przegotowywanie sprawozdań i raportów

Wymagania:

? wykształcenie średnie lub wyższe ekonomiczne (ekonomia, księgowość, finanse)
? min.2 lata doświadczenia w pełnej księgowości
?jeśli pracowałeś i znasz system WF-FaKir będzie to dodatkowym atutem
? samodzielność i odpowiedzialność
? posiadasz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

? umowę o pracę w stabilnej firmie
? atrakcyjne warunki finansowe
? odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę
? pracę w ciekawym zespole z uśmiechniętymi ludźmi
? czas na przerwę i pyszną kawę, którą zawsze jest z kim wypić

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres e-mail

Podstawowe szczegóły

Cena:
Kontakt:
rekrutacja@phkonrad.pl
Dodane przez: Gość

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback