Home Ogłoszenia
Kategorie
Lomza ogloszenia
kar-bud-3
Foto Ogłoszenie Dodane
sprzedam drobną pietruszkę oraz ziemniaki jadalne kremowe
Cena: do uzgodnienia
Kontakt: 505497229
2018-04-23
Firma z sektora IT poszukuje pracowników na stanowiska Technik / Instalator. Więcej szczegółów pod adresem: http://tsunami.pl/rekrutacja
Cena:
Kontakt: 862252340
2018-04-23
Zatrudnię instruktora nauki jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie w pracy jako instruktor.

Wymagania: UPRAWNIENIA INSTRUKTORA NAUKI JAZDY KAT.B Więcej informacji pod num.tel.507-164-544
Cena:
Kontakt: 507-164-544
2018-04-23
Sprzedam szarą kanapę z nieużywaną funkcjś spania w b. dobrym stanie. Tel 600 033 297.
Cena:
Kontakt: 600 033 297.
2018-04-23
Oddam panele z remontu pokoju 25m2.
Cena: za darmo
Kontakt: 519579429
2018-04-23
Sprzedam sofę z funkcją spania jednoosobową. Szerokość 90 cm. 250 zł. Tel 600 033 297.
Cena:
Kontakt: 600 033 297
2018-04-23
Przyjmę do pracy w sklepie spożywczym. Praca na cały etat, umowa o pracę, system zmianowy. CV na mail: sklepspozywczy25@gmail.com lub telefon: 600397261
Cena:
Kontakt: 600397261
sklepspozywczy25@gmail.com
2018-04-23
Wynajmę mieszkanie 48m2 ul. Mazowiecka, umeblowane, pralka, lodówka jednej lub dwóm osobom młodym samotnym (bez dzieci).
Cena:
Kontakt: 692629391
2018-04-23
NA SPRZEDAŻ DZIAŁKI BUDOWLANE I USŁUGOWO BUDOWLANE W ŁOMŻY -RÓŻNEJ WIELKOŚCI-120ZL;M2-CENA DO NEGOCJACJI

KONTAKT 664 456 192
Cena:
Kontakt: 664456192
2018-04-23
Sprzedam działkę budowlaną o pow.1200m2 obrzeża Łomży, Stare Kupiski ul Świerkowa ,wymiary około 45m x 25 na sprzedaż 3 działki o podobnych wymiarach
Cena:
Kontakt: 600744192
2018-04-23
Spedycja PODLASIE S.A. Oddział Łomża zatrudni przewoźników posiadających ciągnik siodłowy lub zestaw 13,6m(ciągnik + naczepa).

Oferujemy:

- płatności w 7 dni.
- zjazd do/przez dom na każdy weekend
- pracę przez cały rok -kontrakty z dużymi firmami
Cena:
Kontakt: 519311277/519311276
2018-04-23
Sprzedam Skoda Octavia I TOUR 2008r. 1.6MPi 102KM.

Samochód posiadam 2 lata, przejechałem nim 30tys. km, podczas których nigdy mnie nie zawiódł.
30 tys. km temu został wykonany remont silnika + wymiana rozrządu.
Do samochodu dołożona jest instalacja gazowa, co czyni go niezwykle oszczędnym (spalanie 8l/100km w trasie). Samochód pracuje tak samo dobrze na benzynie jaki i na gazie.

W ostatnim czasie wymienone:
Drążki kierownicze oraz końcówki
Łączniki stabilizatora
Łożyska tylnie
Świece, przewody oraz cewka
1000 km temu serwis oleju, filtrów oraz klimatyzacji

Samochód wyposażony w:
- podłokietnik
- felgi aluminiowe 16''
- 4x elektryczne szyby
- elektryczne i podgrzewane lusterka boczne
- system ASR
- podgrzewane fotele przednie
- czujniki parkowania
- klimatyzację

Samochód zadbany, doinwestowany bez wad ukrytych. Posiada normalne ślady użytkowania.
Gotowy do jazdy.

Po więcej informacji kontakt telefoniczny 792 857 631.

Samochód można obejrzeć w Łomży, Dęblinie, Warszawie.

Cena do negocjacji.
Cena: 15000
Kontakt: 792857631
2018-04-23
Firma Z.U.R.S zatrudni spawaczy 135/136/138 z aktualnymi uprawnieniami praca za granicą w Holandii. Stawka 12,5 Euro na rękę
Wymagania:
- ważne certyfikaty
- VCA/SCC
- komunikatywny angielski
- możliwość nadgodzin

CV proszę wysyłać na e-mail: sekretariat@zurs-lomza.pl
Cena:
Kontakt: 516068300
2018-04-23
Sprzedam pszenżyto i owies.
Cena:
Kontakt: 511293865
2018-04-23
Stemple sosnowe sprzedam
Cena:
Kontakt: 604 272 941
2018-04-23
sprzedam kosiarkę ogrodową na benzynę
Cena: 430,00
Kontakt: 506349429
2018-04-23
Lekarz Weterynarii
(miejsce pracy Podlaskie, Łomża )
P.H. Konrad jest firmą zajmującą się obrotem jałowicami hodowlanymi, , importem nasienia buhajów, importem warchlaków, skupem tuczników oraz skupem i sprzedażą bydła rzeźnego. Do naszego zespołu poszukujemy komunikatywnych i otwartych na nowe doświadczenia Kandydatów na stanowisko : Lekarz Weterynarii
Opis stanowiska
- opieka medyczna
- profilaktyka weterynaryjna, szczepienia, leczenie, obserwacja zwierząt
- dbanie o zdrowie i kondycję zwierząt
- prowadzenie gabinetu
- prowadzenie dokumentacji
Wymagania
- ukończone studia weterynaryjne
- prawo wykonywania zawodu
- łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole
- rzetelność i sumienność, dobra organizacja pracy
- prawo jazdy kat. B.
- chęć do relokacji
Oferujemy
- umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
- atrakcyjne warunki finansowe;
- zakwaterowanie;
- pracę w stałych godzinach;
- narzędzia pracy
Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres e-mail.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".
Cena:
Kontakt: rekrutacja@phkonrad.pl
2018-04-23
4 urocze szczeniaczki do oddania

Dzień dobry,
Do oddania mam 4 malutkie, towarzyskie szczeniaczki. Ich mama jest drobnym, niewysokim psem. Pieski są bardzo chętne do zabawy, są to same suczki. Bardzo proszę o kontakt poprzez sms.
Cena: Za darmo
Kontakt: 504662221- bardzo proszę o kontakt poprzez sms
2018-04-23
Sprzedam nasieniaka irge Dobry material bez zarazy brany z instytutu
Cena:
Kontakt: 604436521
2018-04-23
sprzedam ubranka dla dziewczynki wieku 1 do 3 lat, czyste, zadbane w cenie od 1 do 5 zł/szt.
Cena:
Kontakt: 790 596 470
2018-04-23
Potrzebni dwaj mężczyźni do pracy na hali magazynowej. Praca w Śniadowie w firmie rolniczej. Kontakt: 501 170 194
Cena:
Kontakt: 501 170 194
2018-04-23
Zatrudnię kierowcę na busa do 3,5 t. Jazda po kraju. Kontakt: tel. 501 766 222, e-mail: redos@onet.pl
Cena:
Kontakt: 501766222
2018-04-23
Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe od zaraz na dłuższy okres czasu.
Cena:
Kontakt: 574039415
yuraa1982@gmail.com
2018-04-23
BIK-PROJEKT Sp. z o.o. w Łomży, zatrudni robotników drogowo-mostowych.
Cena:
Kontakt: 500 060 845
2018-04-23
Sprzedam 2 tony mieszanki . Okolice Łomży
Cena: 1
Kontakt: 666060171
2018-04-23
Układanie glazury terakoty gresu łazienki schody piwnice tarasy itd duże i małe powierzchnię szpachlowanie malowanie 692763513
Cena:
Kontakt: 692763513
2018-04-23
Sprzedam skuter Peugeot Speedfight 2 2003 70cm
Cena:
Kontakt: 516443209
2018-04-22
Sprzedam VOLVO V70 ANGLIK 2,4 Diesel Automat.Wiecej informacji-www.otomoto.pl/oferta/volvo-v70-anglik-2-4-diesel-5d-automat-tiptronic-zadbany-ID6zWvSV.html
Cena: 6500 zł
Kontakt: 797118750
2018-04-22
Oferuje na sprzedaż ładną posesję położoną 9 km od Łomży w Kisielnicy. Więcej informacji- https://www.otodom.pl/oferta/sprzedam-dom-w-kisielnicy-ID3CPn2.html
Cena: 320000 zł
2018-04-22
Mam 26 lat z zawodu informatyk/grafik. Posiadam wiele kursów graficznych i komputerowych (ECDL, grafik komputerowy, DTP). Pracowałem już jako pracownik biurowy oraz pracownik na produkcji oczywiście w branży IT więc nie boję się wyzwań. Najchętniej pracowałbym nadal w zawodzie. Szukam pracy na terenie Łomży.
Jeśli możesz mi zaoferować stabilną pracę w miłym składzie to zapraszam do kontaktu.:)
Cena:
Kontakt: 507 579 103
strikedd@wp.pl
2018-04-22
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu