dom lomza
sobota, 21 kwietnia 2018 16:13

Wypadek w gospodarstwie [FOTO]

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Wypadek w gospodarstwie [FOTO] fot. Czytelnik mylomza.pl
Dziś po południu wszystkie służby ratownicze zostały skierowane do wypadku w gospodarstwie rolnym w miejscowości Janowo w gminie Łomża. - O 15.15 wpłynęła do nas informacja, że mężczyzna został przygnieciony przed traktor - powiedział nam asp. Marcin Gawryluk z zespołu prasowego podlaskiej policji.

Prawdopodobnie po zakończonych pracach polowych rolnik wrócił do swojego gospodarstwa.

- Podczas odłączania zestawu rolniczego traktor najechał na jego nogę. Mężczyzna trafił do szpitala – dodaje Gawryluk.

Rolnik był trzeźwy.

Galeria zdjęć

8 komentarzy

 • Odpowiedz turner sobota, 21 kwietnia 2018 18:14 Umieszczone przez: turner

  Re: Jak to było naprawdę z tym \\\"CHARYTATYWNYM KONCERTEM\\\" na rzecz łomżyńskiego HOSPICJUM ?
  Autor: turner (---.neoplus.adsl.tpnet.pl) Data: 21-04-18 19:08

  2 maja prezydent z okazji dnia flagi organizuje festyn z którego dochody zostaną przeznaczone na hospicjum. Na innych portalach pojawiają się już pierwsze wzmianki o tym wydarzeniu a portal 4lomza milczy, czyżby nie chciał wesprzeć takiej inicjatywy. Jeszcze trochę czasu zostało może ten portal włączy się jeszcze do akcji pomocy hospicjum.
  P.S. możecie usunąć mój wpis ale nie zagłuszy to prawdy.
  Taki wpis umieściłem npod jednym z tematów na portalu 4lomza po 5 minutach administrator portalu 4lomza usunął ten wpis. Sami oceńcie postępowanie tego portalu. To nie pierwszy raz gdy przytoczony portal usuwa wpisy internautów. Tylko jakimś cudem nie usuwa przekleństw innych internautów.
  Sami sprawdźcie, wejdźcie w temat i zobaczycie że usunęli.

 • Odpowiedz Gosia R sobota, 21 kwietnia 2018 18:45 Umieszczone przez: Gosia R

  Sprawdziłam. To nie do pojęcia że portal 4lomza tak postępuje. To skandal.

 • Odpowiedz Józek podaj flaszkę sobota, 21 kwietnia 2018 20:06 Umieszczone przez: Józek podaj flaszkę

  Prezydent kase to rozdaje na rozne imprezy sportowe a na hospicjum to nie ma!To jest dopiero zenada!

 • Odpowiedz Czerwony Wiewior sobota, 21 kwietnia 2018 20:22 Umieszczone przez: Czerwony Wiewior

  Nie pij więcej bo i tak wpisu turnera nie zrozumiałeś

 • Odpowiedz łapiduch niedziela, 22 kwietnia 2018 01:57 Umieszczone przez: łapiduch

  Te reklamy umieszczane przez My Lomza są poniżej pasa.
  "Przenieś pożyczkę - odbierz 200 zł premii."
  Co oni skur...odstawiaja? A ludzie naprawdę tacy debilni?
  Nawet Żyd nie był taki pazerny. Rzeczywista stopa procentowa ponad 60 procent - niewiarygodne!!!

 • Odpowiedz Opis pasuje do pseudodziennikarzy 4lomza niedziela, 22 kwietnia 2018 05:38 Umieszczone przez: Opis pasuje do pseudodziennikarzy 4lomza

  Chyba nie ma w naszym kraju środowiska zawodowego, w którym tak dobitnie objawiałoby się prawo Kopernika–Grishama. „Środowisko” jest już tak przeżarte patologią, że racje mają ci, którzy od dziennikarzy trzymają się z daleka. Dzieje się tak bowiem dlatego, że dziś role „dziennikarzy” pełnią indywidua najgorszego autoramentu. Ostatnie zachowanie Wojciecha Czuchnowskiego z „Gazety Wyborczej”, który ordynarnie obraził i zaatakował Antoniego Macierewicza, to jedynie przejaw upadku dziennikarskiego zawodu w Polsce. Jeśli zetkną się Państwo z kimś, kto przedstawia się jako dziennikarz, to wnikliwie zbadajcie, czy aby nie jest reprezentantem jednej z grup, które teraz pobieżnie opiszę.

  Celebryci
  Zawód dziennikarza nosi w sobie cichy wymóg pokory. To nie dziennikarz jest najważniejszy, ale świat, o którym opowiada, starając się jak najmniej uszkodzić sobą rzeczywistość i fakty. Celebryta – ktoś taki jak Monika Olejnik, niegdysiejszy Tomasz Lis, Morozowski i im podobni – to nie są żadni dziennikarze. Dlaczego? Bo w ich przekazie dominuje skierowanie wszystkich świateł na „autora”. Celebryci postkomunizmu nigdy nie będą uprawiali prawdziwego, często niewdzięcznego, rzemiosła dziennikarskiego. Celebryta ma się tak do rasowego dziennikarza jak upindrzona panienka spod latarni do pięknej dziewczyny skromnie przechodzącej letnią ulicą. Także w TVP można ostatnio dojrzeć wysyp celebrytów drugiego gatunku, którzy skutecznie eliminują dziennikarzy z tej stacji.

  Propagandyści
  To najczęściej spotykana dziś podróbka rasowego dziennikarza. Występuje zarówno w mediach publicznych (obficie), jak i po stronie totalnej opozycji (ciąg od antyniepodległościowego TVN do neomarksistowskiej „Gazety Wyborczej”, z której obecnie wywodzi się Wojciech Czuchnowski, przypadek iście beznadziejny). Działa z powodów pieczeniarskich, rachub na zrobienie rychłej kariery, zapiekłości umysłu bądź też z nieświadomości. Całe stada dziennikarzy polują na przeciwników swoich mocodawców i z zapałem szczują na nich, jak tylko potrafią.


  Od propagandysty nie można oczekiwać ani dbałości o bezstronne przekazywanie faktów, ani też chęci zrozumienia rzeczywistości. Propagandysta ma „dokładać”, „flekować”, poniżać i kąsać tych, których wskaże mu kierownictwo jego redakcji, czyli oficerowie propagandy wyższego rzędu. Propaganda sprytnie udaje rzetelny przekaz medialny, niestety w tej lisiej metodzie opowiadanie o rzeczywistości jest jedynie pretekstem do zaszczepiania widzom, słuchaczom i czytelnikom ściśle zaprojektowanych przez ośrodki propagandy przekonań i uczuć. Wielu propagandystów to wprost agenci służb specjalnych, którzy pracują w mediach na niejawnych etatach. Propaganda tym różni się od dziennikarstwa, czym sowiecka gazeta „Prawda” od prawdy, którą możemy poznać osobiście.

 • Odpowiedz real niedziela, 22 kwietnia 2018 07:05 Umieszczone przez: real

  Wszystkie służby ratownicze zostały skierowane, więc czytam z zaciekawieniem ile tam ofiar. A tu ciągnik najechał na nogę rolnikowi i to wszystko. Parodia to czy kpina? Kto wysyła wszystkie służby ratownicze bez zasięgnięcia informacji co się wydarzyło?

 • Odpowiedz kaziu z ratusza niedziela, 22 kwietnia 2018 15:26 Umieszczone przez: kaziu z ratusza

  JAKIE TU WSZYSTKO MADRE I INTYLIGETNE BUHAHAHAHHA

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu