vizo-mylomza kursy maturalne 1000
środa, 15 listopada 2017 14:05

Śmiertelny wypadek przy pracy w Śniadowie [FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś w Śniadowie. Podczas prac remontowych przygnieciony został jeden z pracowników. Lekarz z wezwanej ekipy Pogotowia Ratunkowego stwierdził stwierdził zgon na miejscu. Sprawę wypadku wyjaśnia pod nadzorem prokuratora łomżyńska Policja.

ladne-dywany

Wypadek wydarzył się dziś przed godz. 13.00 przy ul. Kolejowej w Śniadowie. Podczas prowadzonych w magazynie prac remontowych, 57-letni mężczyzna został przygnieciony przez stalowe drzwi garażowe do pomieszczenia, które miało zostać zaadaptowane na warsztat dla samochodów ciężarowych. Kiedy karetka dojechała na miejsce, mężczyzna już nie żył.

Wszelkie okoliczności i przyczyny wypadku wyjaśniają pracujący pod nadzorem prokuratora łomżyńscy policjanci. Na miejsce wezwana była także Straż Pożarna, ale czynności strażaków ograniczyły się tylko do zabezpieczenia miejsca zdarzenia.

Galeria zdjęć

16 komentarzy

  • Odpowiedz mieszkaniec środa, 15 listopada 2017 21:09 Umieszczone przez: mieszkaniec

    A jeszcze w tamtym tygodniu razem pracowaliśmy... Byliśmy umówieni na ryby przed świętami żeby mieć świeże na wigilię....Spoczywaj w pokoju przyjacielu.

  • Odpowiedz pszekorny środa, 15 listopada 2017 21:42 Umieszczone przez: pszekorny

    zatem przynajmniej kilka rybek ocaliło życie...

  • Odpowiedz mieszkaniec czwartek, 16 listopada 2017 08:52 Umieszczone przez: mieszkaniec

    Przekorny ty zdajesz sobie sprawę ze swojej postawy?Wnioskuję że jesteś albo gówniarzem albo debilem.

  • Odpowiedz olo czwartek, 16 listopada 2017 10:25 Umieszczone przez: olo

    mieszkaniec - ,,pszekorny'' to debil nie przejmuj sie .Też znałem ta osobę porządny człowiek ..szkoda ..niech mu ziemia lekka bedzie

  • Odpowiedz kolezanka czwartek, 16 listopada 2017 10:34 Umieszczone przez: kolezanka

    Będzie nam Go brakowało...

  • Odpowiedz majorMW czwartek, 16 listopada 2017 12:25 Umieszczone przez: majorMW

    WYRAZY WSPÓŁCZUCIA DLA CAŁEJ RODZINY. CAJMER CZEMU TAK SZYBKO ?
    A PRZEKORNY BĘDZIE PŁYWAŁ RAZEM Z RYBKAMI !

  • Odpowiedz MAJORMW czwartek, 16 listopada 2017 12:28 Umieszczone przez: MAJORMW

    JESTEŚ ĆWOKIEM NIE CZŁOWIEKIEM MAM NADZIEJE ŻE NASTĘPNY TO TY BĘDZIESZ BUCU. PODAJ IMIĘ I NAZWISKO !

  • Odpowiedz Śmiały Zgniot RozłamanEgo Pierścienia Rybaka czwartek, 16 listopada 2017 13:10 Umieszczone przez: Śmiały Zgniot RozłamanEgo Pierścienia Rybaka

    @ mieszkaniec

    słabej wiary jesteś ?

    Spoczywać w pokoju życzysz temu kto do nieba wyruszył na wigilię do Domu Ojca ?

    Może nawet w drodze do Bramy Św.Piotra twój kolega złapie złotą rybkę ( a ty byś nie chciał ?) co spełni "trzy życzenia" na święta dla o p u s z c z o n y c h bo tam w niebie jemu już nic nie potrzeba

    no chyba że złapie karpia "jak bóg przykazał" na świata to z sobą zabierze bo w niebie pewnie też jest taka tradycja że bez "królewskiego karpia" Bóg do wigilii z innymi "rybkami" sam nie zasiada

  • Odpowiedz Śmiały Zgniot RozłamanEgo Pierścienia Rybaka czwartek, 16 listopada 2017 13:15 Umieszczone przez: Śmiały Zgniot RozłamanEgo Pierścienia Rybaka

    @ pszekorny

    dzięki za zwrócenie uwagi że czym innym jest t o t a l n a przekorność a czym innym t o t a l n a
    o p o z y c j a nawet ta którą reprezentowali Chrześcijanie w stosunku do t o t a l i t a r y z m u jedynie słusznych r e l i g i j n y c h tradycji od których odwracając się naznaczeni zostali stygmatem-znamieniem Rybek

  • Odpowiedz dziadek czwartek, 16 listopada 2017 13:19 Umieszczone przez: dziadek

    Ty to dopiero jesteś zgniot...

  • Odpowiedz Śmiały Zgniot RozłamanEgo Pierścienia Rybaka czwartek, 16 listopada 2017 13:22 Umieszczone przez: Śmiały Zgniot RozłamanEgo Pierścienia Rybaka

    @ MAJORMW

    nie dziękujesz Bogu że przy tej Bramie ze Św.Piotrem nie spotkało się więcej rybek ?

    "Bogu dziękujcie Ducha nie gaście"

  • Odpowiedz Śmiały Zgniot RozłamanEgo Pierścienia Rybaka czwartek, 16 listopada 2017 13:36 Umieszczone przez: Śmiały Zgniot RozłamanEgo Pierścienia Rybaka

    @ dziadek
    P O
    r a z
    p i e r w s z y
    w
    h i s t o r i i
    o d k ą d
    P O j a w i ł
    s i ę
    P i e r ś c i e ń
    R y b a k a
    t e n
    o b e c n y
    p a p i e ż a
    F r a n c i s z k a nie jest z ł o t y
    l e c z
    P O z ł a c a n y
    g d y ż
    p a p i e ż
    o d m ó w i ł
    p r z y j ę c i a
    z ł o t e g o
    P i e r ś c i e n i a
    (papież polak nie potrafił)
    pewnie też papież Franciszek nie jest zwolennikiem pożądania złotych rybek i złotych ołtarzy bursztynem wysadzanych jak te niedaleko siedziby duszpasterzy z parafii amber'y gold'a

  • Odpowiedz MAJORMW czwartek, 16 listopada 2017 13:52 Umieszczone przez: MAJORMW

    Do "ŚMIAŁY ZGNIOT" CO TY PIEPRZYSZ- DOSZŁO DO TRAGEDII A TOBIE OD TEJ GNOJOWICY WE ŁBIE SIĘ LASUJE. TA ZASRANA POLITYKA WYŻARŁ CI RESZTKI ROZUMU !!!

  • Odpowiedz pszekorny czwartek, 16 listopada 2017 13:56 Umieszczone przez: pszekorny

    nie wiem czego się mnie czepiacie, przecież nie cieszę się z tragicznej śmierci, dostrzegam jedynie fakt, że przynajmniej kilka rybek ocaliło życie, bo w życiu prawie nie ma nic takiego złego, które jakoś również i na dobre wychodzi...
    natomiast wasza płaczkowato-żałobna postawa trąci obłudą, bo trzeba było za życia swego znajomego rozpieszczać takimi komplementami, a nie dopiero po śmierci

  • Odpowiedz Śmiały Zgniot RozłamanEgo Pierścienia Rybaka czwartek, 16 listopada 2017 13:58 Umieszczone przez: Śmiały Zgniot RozłamanEgo Pierścienia Rybaka

    @ MAJORMW

    codziennie giną ludzie coraz więcej ginie dzieci przygniecionych ciężarem "owoców" "nauki wiary" z pokolenia "Ojców Utraconych"

    majorzeMW może kapelana zmienisz to lepiej "te sprawy" we łbie dostrzeżesz

  • Odpowiedz mieszkaniec piątek, 17 listopada 2017 21:12 Umieszczone przez: mieszkaniec

    Pszekorny ( nawet login asz z błędęortograficznym) Nikt sie Ciebie nie uczepił i nikt nie jest płacziwie żałobny. Zamieściłeś wpis nie na miejscu i dla tego Ci sie dostało. Powiększ sobie pierwsze zdjęcie... Widzisz chłopaka w brązowym swetrze? To Tomek , syn śp.Leszka. Był przy wypadku... sam próbował podnieść drzwi, które z ledwością dzwignęło 8 rosłych strażaków... Na zdjęciu klęczy nad trupem swojego ojca.... Człowieku masz dzieci? Może sam jeszcze jesteś czyimś dzieckiem? A teraz zamknij oczy i wczuj się w tamtą sytuację... Teraz rozuiesz? Leszek był naszym kolegą i na co dzień darzyliśmy go sympatią , tak że daruj sobie wstawki że było hołubić go za życia.... Odpuść i daj się bliskim zadumać w żałobie :-/Lechu spoczywaj w pokoju :-( Będzie Ciebie brakować......