wigilia2018 dom lomza
czwartek, 19 października 2017 09:11

[AKTUALIZACJA] Wypadek na moście w Wiźnie, droga 64 zablokowana [VIDEO i FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
[AKTUALIZACJA] Wypadek na moście w Wiźnie, droga 64 zablokowana [VIDEO i FOTO] fot. www.mylomza.pl
Dwóch robotników, pracujących przy remoncie barierek na moście w Wiźnie zostało poszkodowanych w wypadku, do którego doszło około godz. 9.10. W związku z wypadkiem droga krajowa nr 64 jest zablokowana i tworzą się potężne korki. Policja organizuje objazdy.

brico lomza

Jak informuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży, najprawdopodobniej jeden z uczestników ruchu, kierujący samochodem ciężarowym, chcąc uniknąć zderzenia z innym pojazdem, wjechał w robotników pracujących na moście. To jednak bardzo wstępne ustalenia policjantów, którzy pracują na miejscu nad wyjaśnieniem wszystkich okoliczności i przyczyn wypadku. Wiadomo natomiast, że poszkodowanych zostało dwóch robotników. Jeden z nich został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Białymstoku, a drugi dotrze tam karetką.

Na miejscu pracują wszystkie służby. Droga krajowa 64 jest całkowicie zablokowana z obu stron. Policja organizuje objazdy. Ruch kierowany jest w stronę krajowej ósemki.

[AKTUALIZACJA] Jak ustaliliśmy na miejscu zdarzenia, poszkodowanych zostało nie dwie, a cztery osoby w tym dwie ciężko. Dwóch z czterech rannych trafiło do łomżyńskiego szpitala, a pozostali dwaj, tak jak podaliśmy wcześniej, do Białegostoku.

10 komentarzy

 • Odpowiedz oby wyszli z tego czwartek, 19 października 2017 09:37 Umieszczone przez: oby wyszli z tego

  Jeździłem tamtędy ostatnio i się zastanawiałem kiedy dojdzie do wypadku? Postawiona barierka, żadnych migających świateł, 2 pachołki i ludzie pracujący 2-3 metry za tym prowizorycznym oznaczeniem. Ba, czasem wisiała tylko tasiemka!

  W tak newralgicznych miejscach, gdzie w dodatku występują zamglenia i śliskość powinny być światła rozstawione na aucie, przyczepie ze 20-30 metrów od stanowisk roboczych, lub wahadło. Ale jak to w Polsce: postawię znak, że roboty i ograniczę prędkość.

  Szkoda ludzi, ale kierownikowi/właścicielowi firmy należy się za to ...

 • Odpowiedz oby wyszli z tego czwartek, 19 października 2017 09:56 Umieszczone przez: oby wyszli z tego

  A przepraszam, na zdjęciu widać, że była rozstawiona przyczepa ze światłami, a z opisu wynika, że przyczyna z kategorii bardziej losowych.

  Tak, czy owak trzymam kciuki, aby wszyscy wyszli z tego cało!

 • Odpowiedz wróżbita szymon czwartek, 19 października 2017 10:02 Umieszczone przez: wróżbita szymon

  wągiel przywieźli, będzie wojna, bo ostatni raz wągiel był przed wojną

 • Odpowiedz Driver czwartek, 19 października 2017 12:26 Umieszczone przez: Driver

  Takie samo oznakowanie było na początku remontu w Bożejewie. Noc, deszcz i jakaś prowizoryczna barierka. Polska rzeczywistość.

 • Odpowiedz Mrrr czwartek, 19 października 2017 14:28 Umieszczone przez: Mrrr

  Czy nie można było jechać wolniej? Jakiemuś idiocie się śpieszyło i ktoś pewnie teraz walczy o życie.

 • Odpowiedz Chudy byk czwartek, 19 października 2017 14:32 Umieszczone przez: Chudy byk

  Robotnicy pracują w kamizelkach i to się rzuca w oczy - wystarczy tylko zwolnić i ostrożnie przejechać. Niestety baran jest tylko baranem i myślenie jest mu obce.

 • Odpowiedz Paciejewo czwartek, 19 października 2017 15:59 Umieszczone przez: Paciejewo

  Pewnie jeszcze kat. B na ten dobytek , taki złom powinien dawno wylądować na szrocie a nie krzywdę innym robić.

 • Odpowiedz Zawisza czwartek, 19 października 2017 17:04 Umieszczone przez: Zawisza

  Najpierw zasięgnij prawidłowych informacji, a potem komentuj. Sprawcą wypadku jest kierowca ciężarówki do przewozu bydła, a nie samochód wiozący węgiel.

 • Odpowiedz ++++przyrost naturalny pro kreacji offczarni++++++++ czwartek, 19 października 2017 17:12 Umieszczone przez: ++++przyrost naturalny pro kreacji offczarni++++++++

  @ Paciejewo

  wyobraź sobie że wszyscy oddają na złom te "dziedzictwo narodowe" a następnego dnia budzisz się wychodzisz na ulicę i jest Święty Spokój ...

  ... krążenie gospodarki stanęło serce przestało bić zaczyna się powolny rozkład zaczynamy doświadczać życia po śmierci najpierw przy zwłokach tego "dziedzictwa kultury" puchnie brzuch ... itd

 • Odpowiedz Wodamor czwartek, 19 października 2017 17:12 Umieszczone przez: Wodamor

  W Łomży na nowym moście będzie to samo nie długo, kwestia czasu... Chyba że już skończyli

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu