środa, 18 października 2017 08:19

Tragedia we wsi Chojane-Stankowięta. Dziś sekcja zwłok

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Na dzisiaj zaplanowana została sekcja zwłok trzech młodych mężczyzn, którzy wracając samochodem z dyskoteki nie zatrzymali się do policyjnej kontroli i uciekając wpadli do stawu. Wszyscy trzej zginęli na miejscu. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Okręgowa w Łomży.

brico lomza

Robert Ch. (+25 l.) i Michał W. (+21 l.) byli sąsiadami przez płot we wsi Chojane-Pawłowięta. W sobotni wieczór wybrali się do modnej w okolicy dyskoteki. Zabawili się i wracali ok. godz. 1 w nocy. Jechali zbyt szybko, nie zatrzymali się do kontroli policyjnej więc patrol drogówki ruszył za nimi.

- Kierowca nie reagował na sygnały świetlne i dźwiękowe. Przyspieszył, jechał nawet 130 km/h - powiedział dziennikarzowi Super Expressu asp. Adam Romanowicz z podlaskiej policji.

Uciekinierzy dojechali do końca asfaltu we wsi Chojane-Stankowięta, wpadli w poślizg na błotnistej polnej drodze i wylądowali kołami do góry w pobliskim stawie. Natychmiast z pomocą ruszyli policjanci z patrolu. Wybili tylną szybę i zdołali wyciągnąć jednego z mężczyzn z samochodu. Niestety, reanimacja nie przyniosła efektu i młody cżłowiek zmarł. Dwa kolejne ciała wraz z wrakiem zdołali wydobyć z wody dopiero strażacy, którzy musieli użyć wyciągarki.

Jak poinformowała Prokuratura Okręgowa w Łomży, która prowadziw tej sprawie śledztwo, na dzisiaj czyli środę 18 października 2017 roku zaplanowana została sekcja zwłok ofiar wypadku.

W górę