jodr szepietowo
piątek, 11 sierpnia 2017 15:04

Uciekał przed Policją, bo wiózł kontrabandę

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Uciekał przed Policją, bo wiózł kontrabandę fot. KMP Łomża
Łomżyńscy policjanci po pościgu zatrzymali 45-letniego mężczyznę, u którego w samochodzie znaleźli papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Pościg miał miejsce w miniony wtorek na ulicach Piątnicy i tam właśnie został zakończony.

banerwww4

W miniony wtorek policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łomży pełniący służbę na terenie gminy Piątnica postanowili zatrzymać do kontroli volvo na suwalskich numerach rejestracyjnych. Niestety kierujący pojazdem mężczyzna nie zastosował się do dawanych przez mundurowych znaków i szybko zaczął się oddalać. Funkcjonariusze ruszyli za nim w pościg. Mundurowym po przejechaniu kilkuset metrów udało się zatrzymać uciekające volvo.

Jak się okazało w trakcie przeszukania pojazdu, ucieczka to nie jedyne przewinienie 45-latka. W samochodzie funkcjonariusze ujawnili papierosy bez polskich znaków akcyzy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a sprawę przejęli funkcjonariusze z Wydziału dw z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Łomży. Mundurowi łącznie zabezpieczyli 7019 paczek papierosów (19 znaleziono podczas przeszukania w domu). Wprowadzenie ich na rynek naraziłoby Skarb Państwa na stratę w wysokości ponad 161 tysięcy złotych.

Wczoraj mieszkaniec powiatu sejneńskiego usłyszał zarzut. Odpowie również za to, że nie zatrzymał się do kontroli drogowej. 45–latek przyznał się do zarzucanych mu czynów i dobrowolnie poddał się karze. Teraz dalszym losem podejrzanego zajmie się sąd.

1 komentarz

  • Odpowiedz lnln sobota, 12 sierpnia 2017 10:07 Umieszczone przez: lnln

    Wszyscy klienci go chwalili, że taniej sprzedawał niż w kiosku.Sąd ludowy żąda uniewinnienia!

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu