jodr szepietowo
piątek, 11 sierpnia 2017 13:39

eMPeKiem na Niedzielę Św. Rocha do Nowogrodu

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
eMPeKiem na Niedzielę Św. Rocha do Nowogrodu fot. Archiwum MyLomza.pl
Miejskie Przedsiębiorstwo KOmunikacji poinformowało, że w niedzielę 20 sierpnia uruchomi linię specjalną, która dowiezie wszystkich chętnych do Skansenu Kurpiowskiego w Nowogrodzie na doroczne obchody Niedzieli Św. Rocha. Autobu przywiezie też wszystkich z powrotem do Łomży.

banerwww4

Koszt biletu w obie strony, niezależnie od miejsca wsiadania, wyniesie 5 zł. Będzie go można kupić u kierowcy (uprawnia do przejazdu do Nowogrodu i z powrotem, dlatego trzeba go zachować), a dla osób, które zgłoszą się wcześniej wypełniając formularz na stronie MPK - tylko 4 zł. Każda osoba, która się zgłosi i poda adres e-mail otrzyma kod, który uprawnia do zniżki na przejazd. Pasażer musi go powiedzieć kierowcy - wtedy za bilet zapłaci o złotówkę taniej (w obie strony).

Dodatkowo pasażerowie będą mogli wylosować upominki ufundowane przez organizatorów i wystawców "Niedzieli Św. Rocha". Wygrać będzie można fafernuchy z piekarni "Serafin", lody z firm "Gotti" i Karczmy Kurpiowskiej w Skansenie, balony i zjazdy na zjeżdzalni dla dzieci ufundowane przez Dominika Borkowskiego, bilety wstępu na festyn i książeczki "Pieśni Kurpiowskie" przygotowane przez Skansen. Upominków jest ponad 200, więc na pewno warto skorzystać.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu