jodr szepietowo
czwartek, 10 sierpnia 2017 15:20

Piłkarze ŁKS-u biegali po bombie!

Napisane przez  oprac. gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Piłkarze ŁKS-u biegali po bombie! fot. http://kksgranicaketrzyn.pl
Jeszcze dwa sezony temu Granica Kętrzyn występowała w ówczesnej edycji III ligi rywalizując m.in. z zespołem ŁKS-u 1926 Łomża. Jak się okazuje, gra na stadionie w Kętrzynie już wówczas była śmiertelnie niebezpieczna i to dosłownie. Pod murawą bowiem znaleziono pochodzący jeszcze z okresu II wojny światowej niewybuch!

banerwww4

Granica Kętrzyn nie zdołała utrzymać się w rozgrywkach zreformowanej III ligi i po sezonie 2015/16 znalazła się poziom niżej. W IV lidze występuje zresztą do dziś. Przed rozpoczęciem obecnego sezonu w IV lidze przedstawiciele klubu z Kętrzyna zdecydowali się na zmianę murawy. To, co znaleźli pod nią spowodowało pojawienie się dreszczy na plecach. W trakcie trwania remontu dokonano szokującego odkrycia. Pod murawą znaleziono bowiem niewybuch pochodzący najprawdopodobniej z czasów II Wojny Światowej.

Na miejsce wezwano saperów z Giżycka, którzy od razu podjęli interwencję. Do ich przyjazdu miejsce zabezpieczyła miejscowa policja.

16 sierpnia piłkarze Granicy Kętrzyn mają rozegrać spotkanie na własnym boisku. Do tego czasu murawa ma zostać wymieniona.

Źródło: https://sportowefakty.wp.pl 

1 komentarz

  • Odpowiedz nn sobota, 12 sierpnia 2017 13:30 Umieszczone przez: nn

    Bombowi Ci nasi chłopcy z Klubu

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu