środa, 12 lipca 2017 14:21

Zablokowana droga do Kolna za Kisielnicą [FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(5 głosów)
Zablokowana jest droga krajowa nr 63 relacji Łomża - Kolno. Na odcinku pomiędzy Kisielnicą a Rogienicami doszło do wypadku, w którym ucierpiała co najmniej jedna osoba. Na miejscu pracuje Pogotowie Ratunkowe, Straż Pożarna i Policja.

Toyota verso i audi 80 jechały od strony Łomży. Japońskie auto, na łagodnym łuku drogi przed Rogienicami najechało na tył audi, którym kierowała młoda kobieta. To właśnie jej załoga karetki musiała przede wszystkim udzielić pomocy medycznej po tym, jak strażacy musieli uwolnić ją z auta, w którym po zderzeniu zablokowały się drzwi.

Droga do Kolna jest zablokowana i na razie nie wiadomo kiedy zostanie udrożniona. wszystko zależy od kwalifikacji zdarzenia przez Policję. jeżeli zostanie ono uznane za kolizję, pojazdy zostaną wkrótce usunięte, ale jeśli będzie to wypadek, to utrudnienia potrwają znacznie dłużej.

Wyjaśnieniem przyczyn zdarzenia zajmują się policjanci z Kolna.

[AKTUALIZACJA godz. 15.33] Według informacji łomżyńskiej Policji, która organizuje objazdy od strony Łomży, zdarzenie to traktowane jest jak wypadek. Samochody osobowe jadące od Łomży kierowane są w stronę miejscowości Kobylin, skąd dalej lokalnymi drogami mogą dojechać do Małego Płocka i kontynuować podróż. Ciężarówki policjanci kierują w Kisielnicy w stronę Stawisk.

Galeria zdjęć

W górę