wszoz v2
środa, 12 lipca 2017 15:21

Zablokowana droga do Kolna za Kisielnicą [FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(5 głosów)
Zablokowana jest droga krajowa nr 63 relacji Łomża - Kolno. Na odcinku pomiędzy Kisielnicą a Rogienicami doszło do wypadku, w którym ucierpiała co najmniej jedna osoba. Na miejscu pracuje Pogotowie Ratunkowe, Straż Pożarna i Policja.

lom wak mylomza 1

Toyota verso i audi 80 jechały od strony Łomży. Japońskie auto, na łagodnym łuku drogi przed Rogienicami najechało na tył audi, którym kierowała młoda kobieta. To właśnie jej załoga karetki musiała przede wszystkim udzielić pomocy medycznej po tym, jak strażacy musieli uwolnić ją z auta, w którym po zderzeniu zablokowały się drzwi.

Droga do Kolna jest zablokowana i na razie nie wiadomo kiedy zostanie udrożniona. wszystko zależy od kwalifikacji zdarzenia przez Policję. jeżeli zostanie ono uznane za kolizję, pojazdy zostaną wkrótce usunięte, ale jeśli będzie to wypadek, to utrudnienia potrwają znacznie dłużej.

Wyjaśnieniem przyczyn zdarzenia zajmują się policjanci z Kolna.

[AKTUALIZACJA godz. 15.33] Według informacji łomżyńskiej Policji, która organizuje objazdy od strony Łomży, zdarzenie to traktowane jest jak wypadek. Samochody osobowe jadące od Łomży kierowane są w stronę miejscowości Kobylin, skąd dalej lokalnymi drogami mogą dojechać do Małego Płocka i kontynuować podróż. Ciężarówki policjanci kierują w Kisielnicy w stronę Stawisk.

9 komentarzy

  • Odpowiedz policaj środa, 12 lipca 2017 16:12 Umieszczone przez: policaj

    Z Kobylina do Małego Płocka piaskowymi drogami. Ci policjanci w ten sposób stworzyli niebezpieczne miejsce. A nie łatwiej skierować osobówki jadące z Łomży do miejscowości Górki i skręt w lewo? Po tym zabiegu jest się w samych Rogienicach.

  • Odpowiedz qqq środa, 12 lipca 2017 16:18 Umieszczone przez: qqq

    Ale ta stara skorupa się poskładała.

  • Odpowiedz qqq środa, 12 lipca 2017 16:20 Umieszczone przez: qqq

    A po za tym gdzie jest ta denna reklama ubezpieczeń na zdjęciach???

  • Odpowiedz Leopold środa, 12 lipca 2017 17:00 Umieszczone przez: Leopold

    Na łagodnym łuku drogi najechała na tył audi? Wygląda jakby chciała ją zabić!
    A swoją drogą, to nie ma to jak bezpieczne niemieckie auto! Sklejane z dwóch, czy jak?

  • Odpowiedz Jon środa, 12 lipca 2017 21:26 Umieszczone przez: Jon

    Straż pocieła audi leopold pomysl zanim cos głupiego napiszesz.

  • Odpowiedz kk środa, 12 lipca 2017 22:01 Umieszczone przez: kk

    Straż wycieła drzwi, ewentualnie słupek. Ale nie up***ła całego tyłu.

  • Odpowiedz real czwartek, 13 lipca 2017 07:18 Umieszczone przez: real

    Ten opis to chyba nie od tego zdarzenia. Niby jeden samochód najechał na tył drugiego, a oba są zniszczone jak po strasznym wypadku.

  • Odpowiedz Leoś czwartek, 13 lipca 2017 08:06 Umieszczone przez: Leoś

    Na łagodnym łuku drogi najechała na tył audi? Wygląda jakby chciała ją zabić!
    A swoją drogą, to nie ma to jak bezpieczne niemieckie auto! Sklejane z dwóch, czy jak

  • Odpowiedz Leopold czwartek, 13 lipca 2017 09:55 Umieszczone przez: Leopold

    Jon, z ciebie to chyba kolejny "deficyt intelektualny". Straż ogniowa to tylko zrobiła z tego auta kabriolet. A jego tył to wygląda tak jakby w niego 40-to tonowy TIR wjechał!