środa, 12 lipca 2017 09:29

Wypadek łomżyńskiego autokaru wiozącego dzieci

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
50 dzieci i czworo opiekunów podróżowało autokarem łomżyńskiej firmy wiozącym grupę z Zambrowa do Zakopanego. Dziś rano, przed godz. 6.00, w miejscowości Wikłów koło Częstochowy, doszło do wypadku w wyniku którego pięć osób znalazło się w szpitalu. W tył autokaru wjechała ciężarówka.
techmatix2

- Chciałem zjechać na parking, żeby zrobić przepisową pauzę - powiedział kierowca autobusu, którym był właściciel łomżyńskiej firmy przewozowej Andrzej Kujawa. - Wytracałem już prędkość i usłyszałem huk - dodał.

Według informacji przekazanych przez policję, wśród dzieci nie ma poważnie rannych. Po wstępnych oględzinach 9-letnie dziecko, dwoje 17-latków oraz jeden opiekun zostali odwiezieni do szpitala. Trafił tam również kierowca ciężarówki.

Według wstępnych ustaleń, kierujący ciężarówką nie dostosował prędkości pojazdu do warunków panujących na drodze, co prawdopodobnie było przyczyną wypadku. Policjanci będą ustalać szczegóły.

2 komentarzy

  • Odpowiedz nie`dotyczy środa, 12 lipca 2017 11:17 Umieszczone przez: nie`dotyczy

    ajjj jak nie ty ,to w ciebie wjada i badz madry kierowco

  • Odpowiedz Wiesia czwartek, 13 lipca 2017 09:07 Umieszczone przez: Wiesia

    Mam nadzieję że nikomu nic poważnego się nie stało.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu