poniedziałek, 17 kwietnia 2017 09:24

Małgorzata Sienkiewicz w „Rolnik szuka żony”: gotuje, tańczy i fotografuje

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Wczoraj wieczorem w TVP1 w programie „Rolnik szuka żony” mogliśmy bliżej poznać jego uczestniczkę - Małgorzatę Sienkiewicz. Małgosia jest absolwentką warszawskiego SGGW i właścicielką kilkudziesięciohektarowego gospodarstwa z miejscowości Uśnik Kolonia w gminie Śniadowo.

Małgorzata w programie zapewniała, że nie stanowią dla niej problemu „kawalerowie z odzysku”, nie przeszkadza jej też nieduża różnica wieku. Czeka na listy od mężczyzn stanowczych, uśmiechniętych, skromnych, ale pewnych siebie, otwartych, z pasją i własnymi zainteresowaniami.

Prowadzi również dwa fanpage poświęcone swoim dwóm pasjom: rolnictwu i gotowaniu.

Jest osobą bardzo kreatywną i zorganizowaną, chętnie udzielającą się publicznie. Odbyła staż w Urzędzie Gminy, kandydowała też do rady powiatu. Lubi tańczyć, jest utalentowaną fotografką (fotografuje m.in. swoje potrawy), a w wolnym czasie spotyka się ze znajomymi i biega.

Tak zapracowanej osobie trudno znaleźć czas ma poszukiwanie życiowego partnera. Ma nadzieję, że uda się jej go znaleźć w programie.

Po emisji odcinka pilotowego twórcy popularnego show czekać będą na listy od osób zainteresowanych bliższym poznaniem któregoś z uczestników. Uczestnicy, którzy otrzymają najwięcej listów, zostaną w programie i to oni sami wybiorą tych, których zaproszą do dalszego udziału w programie.

Nowa edycja "Rolnik szuka żony" wystartuje dopiero jesienią 2017.

W górę