dom lomza
Region
wtorek, 20 listopada 2018 13:14

Służby wciąż szukają zaginionego 31-latka [FOTO]

Napisał mylomza
Służby wciąż prowadzą działania w okolicy miejscowości Uśnik w związku z zaginięciem 31-letniego mężczyzny. Podwodne poszukiwania nie przyniosły do tej pory rezultatu, zdecydowano o kontynuowaniu ich na lądzie. W akcji koordynowanej przez Policję uczestniczą strażacy z Łomży, ochotnicy ze Śniadowa i Szczepankowa oraz Grupa Ratownicza Nadzieja. 
W minioną sobotę odbyła się I sesja Rady Gminy Łomża, podczas której nowo wybrani radni oraz wójt oficjalnie rozpoczęli VIII kadencję samorządu. W uroczystej sesji udział wzięły delegacje służb mundurowych, szkół oraz zaproszeni goście. Poznaliśmy także przewodniczącego i wiceprzewodniczącego rady gminy.
poniedziałek, 19 listopada 2018 15:05

Kolizja na DK61. Utrudnienia w ruchu [FOTO]

Napisał mylomza
Na Drodze Krajowej nr 61 w okolicy skrętu na Stary Cydzyn zderzyły się dwa pojazdy ciężarowe. Na miejscu pracuje policja i straż pożarna. W wyniku uderzenia z jednego z pojazdów wylały się płyny eksploatacyjne. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.
poniedziałek, 19 listopada 2018 11:22

Dachowanie przed Nowogrodem [FOTO]

Napisał mylomza
Tuż po godz. 10:00 strażacy z JRG Łomża otrzymali informację o zdarzeniu drogowym na trasie Nowogród - Mątwica. Kierująca samochodem osobowym marki Renault wypadła z drogi po czym dachowała. Na miejscu zjawiły się zastępy z JRG Łomża oraz OSP Nowogród.
poniedziałek, 19 listopada 2018 10:15

Zwłoki w Siemieniu Nadrzecznym

Napisał mylomza
Łomżyńscy policjanci otrzymali informację z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego o martwym mężczyźnie na posesji w Siemieniu Nadrzecznym. Na miejscu prowadzone są czynności pod nadzorem prokuratora.
poniedziałek, 19 listopada 2018 07:34

[AKTUALIZACJA] Śmiertelny wypadek na DK61 [FOTO]

Napisał mylomza
Po godz. 22:00 na DK61 w rejonie miejscowości Zabiele kierujący pojazdem ciężarowym mężczyzna zjechał do rowu i uderzył w drzewo. 63-latek poniósł śmierć na miejscu. Droga Krajowa nr 61 jest już przejezdna. 
sobota, 17 listopada 2018 10:00

Zginęło w Czechach, jechało na Litwę

Napisane przez mano/SG
Toyotę RAV4 skradzioną w Czechach odzyskali w Augustowie funkcjonariusze z straży granicznej w. Szacunkowa wartość auta wynosi 150 tys. zł.
piątek, 16 listopada 2018 15:03

"Festiwal Niepodległą Malowany" już w niedzielę

Napisał mylomza
Festiwal "Niepodległą Malowany", którego współorganizatorem jest Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży, to muzyczno-taneczna opowieść , inspirowana pieśniami i tańcem z okresu dwudziestolecia międzywojennego. W niedzielę 18 listopada w hotelu Belfort w Piątnicy wystąpią zespoły folklorystyczne, taneczne, wokalne oraz gwiazda wieczoru - zespół Grupa Nieformalna. Tego samego dnia w Muzeum Przyrody w Drozdowie odbędą się również tematyczne warsztaty dla dzieci i młodzieży.
piątek, 16 listopada 2018 15:04

Ewakuacja szynobusem do Śniadowa [FOTO]

Napisał mylomza
Ćwiczenia "ANAKONDA 18" zakładały zorganizowanie pozorowanej ewakuacji ludności cywilnej z gminy Gródek do Łomży, przy wsparciu Sił Zbrojnych, 1. Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej oraz Służb Ochrony Kolei. W rolę pozorantów wcielili się uczniowie Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Łomży, którzy do Punktu Wyładowczo-Załadowczego w Śniadowie dojechali szynobusem.
piątek, 16 listopada 2018 14:35

Policjanci poszukują zaginionego 67-latka

Napisał mylomza
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie poszukują zaginionego 67-letniego mężczyzny, który we wtorek 13 listopada ok. godz. 21:45 wyszedł ze Szpitala w Zambrowie i do tej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.
piątek, 16 listopada 2018 11:56

Wraca kontrola na granicy z Litwą

Napisał mylomza
Od 22 listopada do 16 grudnia bieżącego roku, z uwagi na szczyt klimatyczny ONZ COP 2018 - zostaje tymczasowo przywrócona kontrola graniczna na granicy z Litwą, którą przekroczyć będzie można tylko w wyznaczonych miejsach. Kontroli możemy spodziewać się także na granicy z Niemcami, Czechami i Słowacją.
piątek, 16 listopada 2018 11:03

Cięcie konfetti to przy tym drobiazg [VIDEO]

Napisał mylomza
Policjanci pilnujący całą dobę posesji wiceministra Zielińskiego, przebieranie się policjantów w garnitury i udawanie Służby Ochrony Państwa podczas uroczystości w których bierze udział Zieliński, ksiądz zatrudniony w komendzie w Suwałkach - to część kwestii, które poruszyła z sejmowej mównicy poseł Bożena Kamińska. Do posłanki zwrócili się policjanci z KMP w Suwałkach z prośbą o interwencję w ich sprawie.
czwartek, 15 listopada 2018 19:00

Marek Olbryś wskazany na wicemarszałka województwa podlaskiego

Napisane przez mano
Dziś późnym popołudniem Komitet Polityczny PiS rekomendował nazwiska marszałków, wicemarszałków, członków zarządu i przewodniczących sejmików pięciu województw, w tym woj. podlaskiego. Marszałkiem według specjalnej uchwały Komitetu ma zostać Artur Kosicki - szef białostockich struktur PiS i zaufany współpracownik Krzysztofa Jurgiela.
czwartek, 15 listopada 2018 12:36

Kolno dworzec już ma. Łomża jeszcze poczeka [FOTO]

Napisał mylomza
W środę 14 listopada oficjalnie otwarto nowy dworzec autobusowy w Kolnie, który wybudowano dzięki współpracy władz miasta z prywatnym przedsiębiorcą. Przystanek tworzy spójną całość z galerią handlową zlokalizowaną tuż obok. W Łomży wyłoniono do tej pory jedynie wykonawcę fundamentów.
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 177

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu