bo2018 szepietowo
Administrator

Administrator

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dziś kolejny mecz przed naszymi piłkarzami o ligowe punkty. Po środowym zwycięstwie z Ursusem w Warszawie, tym razem białoczerwoni zmierzą się na własnym stadionie przy ul. Zjazd 18 w Łomży z Huraganem Wołomin. Początek naszej transmisji o godz. 17.00.
niedziela, 16 kwietnia 2017 12:47

Ostrzeżenie przed przymrozkami

Pogoda w czasie Świąt Wielkanocnych nas nie rozpieszcza. Po porannych opadach śniegu Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych ostrzega przed przymrozkami, które wystąpią dziś w wieczorem i w nocy. 
28-letnia Małgorzata Sienkiewicz ze wsi Uśnik Kolonia (gm. Śniadowo) wystąpi w pilotażowym odcinku 4. edycji "Rolnik szuka żony". W programie, który zostanie wyemitowany już jutro wieczorem w TVP1 zostaną przedstawione sylwetki dziesięciorga nowych rolników i dwóch rolniczek wybranych spośród setek zgłoszeń.
Masz ponad 50 lat? Jesteś niepełnosprawny? A może prowadzisz przedsiębiorstwo wysokiego wzrostu? Jeśli tak koniecznie przyjdź 28 lutego o godzinie 10.00 do Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich znajdującego się na ul. Marii Skłodowskiej – Curie 1 na spotkanie informacyjne poświęcone możliwościom pozyskania funduszy europejskich na rozwój przedsiębiorstw. 
Time for Kid’s to Ogólnopolski Turniej Tańca, który odbył się 18 lutego w Czarnej Białostockiej. Na parkiecie spotkali się tancerze z całej Polski, by rywalizować w stylach hip hop i break dance. Impreza taneczna organizowana przez Dom Kultury po raz drugi skupiła wokół siebie ok 200 tancerzy. 
Ponad 200 urządzeń wykorzystywanych przez MPEC w Łomży jest pod stałą opieką Urząd Dozoru Technicznego. Codziennie ten zespół elementów nadzoruje i obsługuje kadra techniczna spółki, z której 76 osób posiada specjalne uprawnienia eksploatacyjne, a 26 dysponuje uprawnieniami na dozorowanie zgodnie z ustawą o Prawie energetycznym. Według Radosława Żegalskiego prezesa spółki odpowiedzialność i zagrożenia jakie ciążą na pracownikach wymagają wysokich kwalifikacji technicznych i odpowiedniego wynagrodzenia.
Z niewielkiej podłomżyńskiej miejscowości w 10 lutego 1940 roku władze sowieckie wywiozły na wschód ZSRR około 150 osób. Część z nich pozostała na zawsze w dalekiej Syberii, tylko nielicznym udało się wrócić do rodzinnego Podgórza.  W miejscu,  gdzie 77 lat temu NKWD-ziści przy strasznym mrozie spędzili 30 rodzin, i gdzie „rozpoczęła się gehenna przymusowej wywózki” został odsłonięty dziś Pomnik Pamięci Ofiar Sybiru.
- We właściwym momencie zawarliśmy kilkuletnie umowy na dostawę węgla. Obecne ceny węgla są o ponad 30 % wyższe. Wynegocjowaliśmy niższe stawki za transport węgla koleją w kontrakcie kilkuletnim. Zakupiliśmy w najniższym cenowo momencie uprawnienia do emisji CO2  – m.in. te działania wymienia w specjalnym komunikacie Zarząd Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Łomży, który w grudniu tego roku wypłacił swoim pracownikom premię uznaniową.
niedziela, 23 października 2016 14:29

Pijany Ukrainiec obiecywał łapówkę!

Prawie 2 promile alkoholu miał 44-latni obywatel Ukrainy, który pędził po naszym powiecie samochodem ciężarowym będąc pod wpływem alkoholu. Kiedy zatrzymali go policjanci, zamiast posypać głowę popiołem, obiecywał łomżyńskim funkcjonariuszom łapówkę.
Portal ww.mylomza.pl zaprasza dziś na transmisje live z najważniejszych imprez związanych ze Światowymi Dniami Młodzieży w Łomży. Startujemy już o godz. 11.00. Zobacz szczegóły naszych relacji na żywo!
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 5

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback