stefczyk lomza
gak

gak

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

poniedziałek, 19 lutego 2018 07:57

MŁKS trzecią drużyną w Polsce! [FOTO]

Trzecie miejsce w Turnieju o Puchar Prezesa PZPN w kategorii U-11 wywalczyła drużyna Młodzieżowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego z rocznika 2007 prowadzona przez trenera Jacka Lisa. Młodzi piłkarze w Łomży pokonali w bezpośrednich spotkaniach zespoły takich klubów jak m.in. GKS Katowice czy Pogoń Szczecin!
W niedzielę wieczorem stacja pomiarowa przy ul. Sikorskiego w Łomży zanotowała wzrost zanieczyszczenia powietrza powyżej normy. Maksymalna wartość ilości pyłu zawieszonego PM10 pojawiła się w pomiarze z godz. 22.00. Wyniosła aż 180,2 µg/m3, co oznacza ponad 3,5-krotne przekroczenie dopuszczalnego poziomu maksymalnego!
Urząd Miejski w Łomży przekazał nam dane z ostatnich trzech lat dotyczące wartości sprzedaży różnego rodzaju napojów alkoholowych. Wynika z nich, że co prawda spadła wartość sprzedaży napojów zawierających najmniej alkoholu (w tym piwa), ale za to wzrosła mocniejszych trunków. Ogólnie jednak sprzedaż była mniejsza, tylko czy to oznacza także mniejsze spożycie?
piątek, 16 lutego 2018 13:59

Zima nie daje jeszcze za wygraną

Jeśli myśeliście, że zima już się skończyła - jesteście w błędzie. Zima wraca! Nad Polskę ma napłynąć mroźne powietrze z Rosji, które sprowadzi do nas siarczyste mrozy. Słupki rtęci na termometrach mogą zatrzymać się nawet na -20 stopniach Celsjusza!
piątek, 16 lutego 2018 11:19

Nowy dworzec ma powstać jeszcze w tym roku

Ogłoszony wczoraj przetarg na budowę centrum przesiadkowo-komunikacyjnego przy ul. Dworcowej, ul. Sikorskiego i Al. Legionów w Łomży ma wyłonić wykonawcę, który podejmie się realizacji tej inwestycji do końca października 2018 roku. Nowy dworzec powstanie na części terenu zajmowanego przez obecny.
Kiedy 5 lutego dotarła do nas informacja o zmianie na stanowisku zastępcy komendanta Policji w Łomży, nie potwierdziły tego służby prasowe ani KMP w Łomży, ani KWP w Białymstoku. Informację mieliśmy jednak z tak wiarygodnego źródła, że zdecydowaliśmy się mimo to ją opublikować. Minęło 11 dni i żadnych potwierdzeń już nie potrzebujemy, bo nowy zastępca jest już w komendzie.
Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących w Łomży gościł wczoraj uczestników Międzynarodowej konferencji naukowej "Zwierzęta w potrzebie", zorganizowanej w ramach obchodów 600-lecia nadania praw miejskich w Łomży. Podczas wykładów poruszane były m.in. problemy dotykające dzikie zwierzęta żyjące na wolności oraz zwierzęta bezdomne.
Prowadzony przez PWSIiP w Łomży kierunek Informatyka (studia I oraz II stopnia) przeszedł kontrolę Polskiej Komisji Akredytacyjnej i został pozytywnie zaopiniowany w raporcie z wizytacji. Uczelnia czeka obecnie na oficjalną ocenę PKA.
- Jesteś młody, silny, zdrowy – wstąp w nasze szeregi - zachęca Komenda Miejska Policji w Łomży, która posiada obecnie 15 wakatów. - Służba w Policji pozwala na pewną stabilność życiową oraz pewność pracy i płacy. Policjant to trudna służba, ale także wyjątkowe powołanie i szlachetna przygoda naznaczona poświęceniem i oddaniem drugiemu człowiekowi - podkreślają policjanci i zapraszają do wstąpienia w swoje szeregi.
Sprzeczka, kłótnia, a może nawet bójka miała miejsce na drodze S8 w miniony piątek, kiedy jadący od strony Białegostoku ciężarowy mercedes z naczepą uderzył w zatrzymane nieprawidłowo samochody i stojących obok mężczyzn. Taki scenariusz wydaje się coraz bardziej prawdopodobny, a Prokuratura potwierdza, że obaj w znacznym stopniu przyczynili się do wypadku, w którym zginęli.
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 765

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu