Milomlyn-webbaner750x100-Wczasy mylomza
gak

gak

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

sobota, 29 kwietnia 2017 23:06

Bez bramek na Zjeździe [VIDEO i FOTO]

Bezbramkowym remisem zakończyło się rozegrane w sobotę 29 kwietnia na stadionie miejskim w Łomży spotkanie 25. kolejki III ligi pomiędzy ŁKS-em 1926 Łomża a Concordią Elbląg. Remis nie był wymarzonym wynikiem dla żadnej z drużyn, które walczą o utrzymanie w lidze, ŁKS-owi pozwolił jednak utrzymać trzypunktową przewagę nad dzisiejszym rywalem
Swoich tegorocznych abiturientów pożegnały z końcem kwietnia łomżyńskie szkoły średnie, a wśród nich także III Liceum Ogólnokształcące. Za chwilę matury i dłuższe niż zwykle wakacje, po których odpoczną i nabiorą sił do nowych wyzwań. Choć są świadomi, że koniec szkoły oznacza tylko koniec kolejnego etapu w ich życiu i początek kolejnego, większość żałuje, że to już...
piątek, 28 kwietnia 2017 15:13

Patriotycznie w Siódemce [FOTO]

Organizacja Wieczoru Patriotycznego w Szkole Podstawowej Nr 7 w Łomży to już tradycja. Wieczór Patriotyczny odbył się tu już po raz szósty. Uczniowie klas 2c, 3c, 4c i 6c przypomnieli historię naszego kraju, prezentując jednocześnie najważniejsze pieśni od początku polskiej państwowości.
Cztery drużyny, po dwie ze szkół podstawowych i gimnazjów, które okazały się najlepsze w rozstrzygniętym dziś etapie powiatowym, będą reprezentować Łomżę i powiat łomżyński w wojewódzkim finale turnieju Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego.
piątek, 28 kwietnia 2017 13:45

Oszukiwał rolników. Usłyszał 20 zarzutów!

28-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego oszukiwał rolników z powiatów łomżyńskiego i kolneńskiego. Wczoraj został zatrzymany przez policjantów. Usłyszał w sumie 20 zarzutów i przyznał się do zarzucanych czynów. Za oszustwa, których się dopuścił, grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.
Funkasanki do Opola! Kiedy przed trzema dniami poinformowaliśmy o udziale łomżyńskiego duetu Funkasanki w finale eliminacji do Opolskich Debiutów 2017 piosenka Ani Kaptór i Przemka Starachowskiego zajmowała 5. miejsce wśród 10 zakwalifikowanych do tego etapu utworów. Krótko po naszym artykule nastąpił awans na 4. miejsce, po czym ruszyła lawina na FB i w innych mediach. Wczoraj wieczorem piosenka "O! Znowu czuję to" zajmowała już 2. miejsce, z dość znaczną jednak jeszcze stratą do lidera. A dziś? Dziś Funkasanki są na 1. miejscu i coraz mocniej wyprzedzają resztę stawki. 
Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski, Kierownik Warsztatów Technicznych Łomża mjr Krzysztof Rabek oraz Jednostka Strzelecka 1012 zapraszają na łomżyńskie obchody 226. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uroczystości odbędą się pod patronatem Pana Jarosława Zielińskiego, Sekretarza Stanu w MSWiA, Posła na Sejm RP.
14 uczniów z województwa podlaskiego weźmie udział 1 czerwca 2017 roku w XXIII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży. Są to przedstawiciele siedmiu szkół (po dwie osoby), którzy uzyskali najwięcej punktów za wykonanie zadania kwalifikacyjnego. W tym gronie znaleźli się uczniowie Publicznego Gimnazjum Nr 1 w Łomży Paulina Rabek i Jan Cieśliński.
Dziś odebrali dyplomy techników i oficjalnie pożegnali swoją szkołę, w której spędzili cztery pracowite i owocne lata. Jutro wrócą tu jeszcze na egzaminy maturalne, których pomyślne zdanie otworzy im drogę do dalszej edukacji. Wzruszająca uroczystość pożegnania tegorocznych - już absolwentów - miała miejsce w łomżyńskiej WECIE.
piątek, 28 kwietnia 2017 09:05

Czepkowanie w PWSIiP 2017 [VIDEO i FOTO]

Podczas 10. jubileuszowej uroczystości czepkowania w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży 54 studentki i 8 studentów przyjęło swój pierwszy, pielęgniarski atrybut - czepek i przypinkę w jego kształce. Jak zgodnie podkreślali, to dla nich bardzo ważny dzień, w którym w sposób symboliczny dołączyli do pielęgniarskiego grona.
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 598

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback