bo2018 szepietowo
gak

gak

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W roku szkolnym 2016/2017 uczniowie klasy II-III i klasy I-III ZET Zespołu Szkół Specjalnych w Łomży wraz z wychowawcami - Martą Biedrzycką i Barbarą Walczuk - realizowali projekt ogłoszony przez Fundację Banku Ochrony Środowiska, w trosce o zdrowie młodego pokolenia.
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Perspektywa" zaprasza w sobotę na Skatepark przy ul. Księżnej Anny, gdzie organizuje Festyn Rodzinny z okazji Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości. W programie są występy, pokazy, koncerty i liczne atrakcje dla najmłodszych. O żoładki uczestników zadbają strażacy z OSP Kupiski Stare, którzy poczęstują wszystkich chętnych pyszną grochówką z kuchni polowej.
piątek, 23 czerwca 2017 11:10

Na Festiwal z MPK

Zbliża się XXIV Międzynarodowy Festiwal Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża 2017. Widząc zainteresowanie oraz potrzeby mieszkańców Łomży i okolic, podobnie jak w latach ubiegłych, MPK planuje uruchomić specjalne linie festiwalowe, które dowiozą publiczność na „Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża".
Międzynarodowy Dzień Spółdzielczości Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa świętować będzie na rodzinnym pikniku, który wspólnie z Ogniskiem TKKF "Zefir" organizuje dla wszystkich mieszkańców w najbliższą niedzielę na terenie Parku im. Jana Pawła II. W programie liczne występy muzyczno-wokalne na scenie oraz mnóstwo atrakcji dla najmłodszych.
piątek, 23 czerwca 2017 09:16

Złote Tarcze na koniec gimnazjum [FOTO]

Wręczenie Złotych i Srebrnych Tarcz było kulminacyjnym momentem pożegnania tegorocznych absolwentów Publicznego Gimnazjum Nr 6 w Łomży. Dla części z nich pożegnanie to było tylko symboliczne. Niektórzy już we wrześniu powrócą w to samo miejsce, by kontynuować naukę w I Liceum Ogólnokształcącym.
Uroczyste pożegnanie uczniów ostatnich klas gimnazjum nieco wcześniej niż oficjalne zakończenie roku szkolnego stało się już tradycją. Publiczne Gimnazjum Nr 8 w Łomży opuściło wczoraj około setki absolwentów z czterech klas. Ponad połowa zasłużyła sobie przez minione trzy lata na nagrody i wyróżnienia.
Na regionalnych obchodach Dni Lasu spotkali się w Łomży leśnicy z całego regionu obejmującego teren województwa podlaskiego i części warmińsko-mazurskiego. Około 400 osób spotkało się najpierw na mszy świętej w łomżyńskiej katedrze, a później w Centrum Katolickim na oficjalnej części obchodów. Na uroczystości pojawił się także spoźniony ministr środowiska Jan Szyszko.
czwartek, 22 czerwca 2017 18:20

Honda dachowała za Kisielnicą [FOTO]

Kilka minut po godz. 15.00 na drodze krajowej nr 61, w okolicach miesjcowości Górki Sypniewo (za Kisielnicą w stronę Stawisk), doszło do wypadku, w którym ucierpiała co najmniej jedna osoba. Kierowca hondy, jadącej w kierunku Łomży, stracił panowanie nad autem, co skończyło się dachowaniem na poboczu.
Podczas uroczystości w Pałacu Prezydenckim prezydent Andrzej Duda wręczył dziś nominacje do Kapituły Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP. Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP to wyróżnienie przyznawane raz do roku. 
Zespół Bytovii Bytów będzie rywalem ŁKS-u 1926 Łomża w rundzie wstępnej Pucharu Polski. Mecz zostanie rozegrany na stadionie miejskim w Łomży 15 lipca 2017 roku. Zespół Bytovii będzie bardzo wymagającym rywalem, który w minionym sezonie wyeliminował z Pucharu Polski takie firmy jak Zagłębie Lubin i Śląsk Wrocław. Dotarł aż do ćwierćfinału, skąd odpadł po dwumeczu ze zdobywcą trofeum.
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 632

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback