dom lomza
czwartek, 18 października 2018 12:43

Zwłoki na Żeromskiego [FOTO]

Napisał  mylomza
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Po godzinie 12.00 policja otrzymała zgłoszenie od przechodnia o leżącej przy ul. Żeromskiego kobiecie. Na miejscu zjawili się policjanci. Kobieta została znaleziona martwa.

Informację o leżącej przy ul. Żeromskiego kobiecie policja otrzymała od przechodnia.

- Na miejscu zjawili się policjanci niestety kobieta nie miała czynności życiowych. Został powiadomiony prokurator, na miejscu jest grupa dochodzeniowo-śledcza. Wstępnie policjanci wykluczyli udział osób trzecich - mówi Urszula Brulińska z Zespołu Komunikacji Społecznej KMP Łomża.

Galeria zdjęć

16 komentarzy

 • Odpowiedz Szimi czwartek, 18 października 2018 14:52 Umieszczone przez: Szimi

  Czy wiadomo coś więcej???????

 • Odpowiedz Widzialem czwartek, 18 października 2018 16:16 Umieszczone przez: Widzialem

  Kurde widzialem ta kobiete. Byla oparta o okno przy tym budynku. Chwiala sie na nogach. Zdawalo sie ze byla pod wplywem alkoholu. Fakt moglem sie zatrzymac i sprawdzic.jedna reka trzymala sie jakby za klatke piersiowa.

 • Odpowiedz Mara czwartek, 18 października 2018 16:57 Umieszczone przez: Mara

  To coś się idiotą nie zatrzymał i spytał co się dzieje a teraz piszesz taki komentarz. Policja powinna cię teraz odszukać i ukarać za nie udzielenie pomocy.

 • Odpowiedz speech czwartek, 18 października 2018 17:12 Umieszczone przez: speech

  Policja powina dotrzec do tego obywatela komentarzu przez "Widzialem"i odpowiednio z nim porozmawaic za nie udzielenie pomocy co jeszcze sam sie do tego przyznaje !!!!

 • Odpowiedz Lomzyniak czwartek, 18 października 2018 21:01 Umieszczone przez: Lomzyniak

  Mara nie bądź teraz taki mądry. Zapytaj się sam siebie uczciwie czy byś się zatrzymał.

 • Odpowiedz Szimi czwartek, 18 października 2018 22:09 Umieszczone przez: Szimi

  Wieczny odpoczynek... To była dobra kobieta, ale zagubiona :( Alkoholizm zrobił swoje, ale kilka tygodni temu wielkie postępy). Ktoś , kto napisał "widziałem" wstydź się, zawsze można zareagować. Wystarczył jeden telefon, nawet nie musiałeś dotykać kobiety.

 • Odpowiedz Eh życie piątek, 19 października 2018 08:31 Umieszczone przez: Eh życie

  Mogłeś zareagować , przykre , że tego nie zrobiłeś!

 • Odpowiedz Widzialem piątek, 19 października 2018 08:41 Umieszczone przez: Widzialem

  I widze hejt.jadac duzym sam ciezarowym zawadzka gdy bdy bylem na rondzie spojrzalem w prawo czy nie jedzie auto. Katem oka zobaczylem. Co pierwsze to ze 12 a juz pijana chodzi. 1-2 sekundy i tyle trwalo. Wiec nie gadajcie ze mialem wjechac 40t sprzetem w rzeromskiego i zapytac sie. Tyle aut jezdzilo ze szok.tyle osob tez chodzilo.

 • Odpowiedz Po piątek, 19 października 2018 13:17 Umieszczone przez: Po

  Rzeromskiego hahahahah
  Jedz dalej swoim ciągnikiem i mniej pisz oszczędzisz sobie wstyd

 • Odpowiedz Szuu piątek, 19 października 2018 14:06 Umieszczone przez: Szuu

  To była bardzo sympatyczna kobieta ale zagubiona. ....wieczny odpoczynek.....

 • Odpowiedz qwe piątek, 19 października 2018 15:46 Umieszczone przez: qwe

  no to jeszcze mandat za jazdę ciężarowym samochodem w tym miejscu.

 • Odpowiedz Mrx piątek, 19 października 2018 15:49 Umieszczone przez: Mrx

  Za co mandat. Skoro np wiozl paliwo na orlen. Lub towar do stokrotki.

 • Odpowiedz Czebu niedziela, 21 października 2018 17:41 Umieszczone przez: Czebu

  Gościu o nicku "Widzialem" w stanie wyższej konieczności mogłeś się zatrzymać. W przypadku zagrożenia życia można złamać przepis drogowy. Możesz jechać znacznie szybciej kiedy wieziesz kogoś np. krwawiącego. Całkiem niedawno się o tym dowiedziałem.

  Inną sprawą jest nieprzepisowe przekraczanie prędkości. Z tym już niektórzy sobie nie radzą. Okazuje się, że droga Łomża-Śniadowo, ta w kierunku Warszawy była projektowana na prędkość do 40 km/h. Czyli ona nadaje się tylko do jazdy traktorami i wozami konnymi. Droga zaprojektowana chyba po II wojnie światowej. A ludzie przekraczają prędkość i jadą nią 80 km/h, a czasami powyżej 100 km/h. Zauważcie, że w Konarzycach jest ograniczenie do 40 km/h i droga jest niezniszczona. Potem są wypadki drogowe w związku z niedostosowaniem prędkości do warunków panujących na drodze. Poznałem przyczynę tego problemu. Drogi krajowe są niedostosowane do dzisiejszych samochodów. Dawniej towary przewożono pociągami nie dużymi ciężarówkami. Cały problem chyba jest w niewiedzy kierowców. Kierowcy nie wiedzą, że niektóre z naszych dróg są niedostosowane do tych obecnych prędkości, do obecnych osiągnięć samochodów. Naprawdę nie warto przesadzać i naprawdę używać tego 5 biegu tylko na drodze ekspresowej i autostradzie.

 • Odpowiedz SZARAK poniedziałek, 22 października 2018 04:14 Umieszczone przez: SZARAK

  Po fakcie kaźdy zgrywa bohatera a w życiu codziennym wszyscy jak dziecko zagubione we mgle. Wstydzcie sie

 • Odpowiedz Mieszkanka Łomży poniedziałek, 22 października 2018 06:00 Umieszczone przez: Mieszkanka Łomży

  Każdy mógł zareagować a nie tu wszyscy zrzucają winę na Pana. Wszyscy jesteśmy mądrzy jak nas to nie dotyczy lub jak jest już po fakcie. Często, gdy widzimy człowieka, który dziwnie sie zachowuje to staje sie dla ludzi obiektem drwin a dopiero pozniej przychodzi refleksja, ze jednak mogłam/em pomóc. Szkoda tej Pani jak każdego innego człowieka ale czasu nikt nie cofnie. Kondolencje dla rodziny

 • Odpowiedz Czebu poniedziałek, 22 października 2018 21:50 Umieszczone przez: Czebu

  Ja się Wam muszę przyznać, że uratowałem człowieka przed zamarznięciem. Był to pijany mężczyzna, który leżał w mrozie (!) na chodniku. Ja jego budzę, a on mi proponuje składanie się na flaszkę wódki. Ja jemu odpowiadam. "Proszę Pana. Niech Pan idzie do domu. Ja nie piję."

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu