niedziela, 16 września 2018 08:42

Zapaliło się…

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Półtorametrowa ściana śmieci. Taki miał być widok po otwarciu drzwi mieszkania u jednego z lokatorów bloku przy ul. Pięknej w Łomży. Wczoraj wieczorem interweniowały tam trzy jednostki straży pożarnej. Zapaliły się rzeczy „kolekcjonerskie” domownika. Natomiast dziś rano doszło do groźnego pożaru instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym w miejscowości Podosie w gminie Miastkowo.

brico 2019 1

Wczoraj po godzinie 22. strażacy interweniowali w Łomży na ul. Pięknej. Doszło do zadymienia mieszkania, w którym miały znajdować się góry śmieci. Strażacy ugasili pożar szmat i przystąpili do oddymiania mieszkania.

Dziś rano doszło także do pożaru instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym w miejscowości Podosie w gminie Miastkowo. Interweniowali strażacy z OSP Miastkowo i PSP Łomża.

3 komentarzy

  • Odpowiedz obserwator niedziela, 16 września 2018 10:21 Umieszczone przez: obserwator

    Ten kolekcjoner to brudny Bolek który swoje skarby wynajduje na śmietnikach i rowerem zwozi do domu. Wszystko dla niego jest cenne: ubrania, stare radia, wersalka a nawet szafa trzydrziowa która potrafi zawieźć swoim rowerem gdzie trzeba. Bolek to łomżynski fenomen rodem z Piatnicy.

  • Odpowiedz łapiduch poniedziałek, 17 września 2018 09:11 Umieszczone przez: łapiduch

    Bolek logistykę opanował do perfekcji a jego koszt transportu jest na poziomie zerowym. Tenże osobnik jest przyjazny dla środowiska chociaż zapach rozsiewa nieciekawy. Brawo mu!

  • Odpowiedz Sasiadka poniedziałek, 17 września 2018 10:03 Umieszczone przez: Sasiadka

    Gdzie jest opieka społeczna? Temu człowiekowi należałoby pomóc. Jak można oddymić mieszkanie jak tam się okna nie otwoerają poza 1 małym lufcikiem. Oby nie doszło tam do gorszej tragedii

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu