dom lomza
sobota, 15 września 2018 07:16

Matura 2019! Kurs Maturalny z dofinansowaniem 88 proc.

Napisane przez  materiał sponsorowany
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Matura 2019! Kurs Maturalny z dofinansowaniem 88 proc. mat. nadesłany
Ruszyła kolejna rekrutacja na Kursy Maturalne w ramach dofinansowania z Bonu Szkoleniowego. Można sporo zaoszczędzić. Uczestnicy pokrywają jedynie 12 procent regularnej ceny za Kurs. Zarezerwuj miejsce już teraz!

Kursy Maturalne kierowane są do osób, które chcą powtórzyć przerabiany w szkole materiał, osób które chcą przygotować się do egzaminów maturalnych oraz do studiów.

- Te Kursy prowadzimy już od dziesięciu lat i w tym czasie setki uczniów z powodzeniem uczestniczyło w naszym programie. Dzięki pracy w dobrych warunkach, z dobrymi nauczycielami i ekspertami, nasi absolwenci zdają egzamin maturalny na bardzo wysokim poziomie – mówi Jan Romańczuk z LCE LOGOS w Łomży.

Kursy odbywają się w dogodnych godzinach, tak, by ułatwić maturzystom przygotowania i powtórki z takich przedmiotów jak: Matematyka, Fizyka, Historia, Biologia, Geografia, Chemia, Wos, Język polski, Język angielski.

Oszczędność czasu i pieniędzy

- W tym roku uruchomiliśmy Kursy Maturalne z dofinansowaniem w ramach Bonu Szkoleniowego. Łącznie z tej oferty skorzystało około 300 osób, co pokazało nam jak duże zapotrzebowanie jest w tej chwili. Dzięki temu, że uczestnicy pokrywają jedynie 12 procent regularnej ceny za Kurs, można sporo zaoszczędzić i dzięki temu uczestniczyć w kursach przygotowujących z kilku przedmiotów – dodaje Jan Romańczuk.

Zajęcia odbywają się w Waszych szkołach w Łomży, Zambrowie, Kolnie, Grajewie, Siemiatyczach, Wysokiem-Mazowieckiem i Bielsku Podlaskim, Suwałkach, Hajnówce oraz w siedzibie LOGOS w Łomży.

Warto przyjść już teraz i zarezerwować miejsce, by jak najszybciej rozpocząć przygotowania do Egzaminu Maturalnego.

Więcej informacji w siedzibie LOGOS w Łomży przy ul. Wyszyńskiego 6 ☎ 517 171 162 lub 508 682 212.

3 komentarzy

  • Odpowiedz swoj piątek, 14 września 2018 07:44 Umieszczone przez: swoj

    nie na to powinny iść te bony.... Do matury przygotowywać się w szkole.

  • Odpowiedz granda piątek, 14 września 2018 08:05 Umieszczone przez: granda

    To jest właśnie wypaczenie idei. WUP lub ministerstwo powinny się po tym przejechać. Bony winny być dla osób, które SKOŃCZYŁY edukację, a nie na korepetycje przed maturą. Od tego jest powszechny system kształcenia i nauczyciele w szkołach.

  • Odpowiedz mieszkaniec piątek, 14 września 2018 11:26 Umieszczone przez: mieszkaniec

    Co robią nauczyciele w szkołach,że nie potrafią przygotować do matury ? Uczniowie mówią,że tak uczą ,żeby nie nauczyć ,tylko wysyłanie na korki a teraz jeszcze kursy......To prostu szok,za oni biorą pobory !!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ciekawe z których szkół najwięcej uczniów chodzi na takie kursy ? W tych szkołach są słabi nauczyciele!Tak marnuje się w Polsce środki publiczne bo 2 razy się płaci za edukację uczniów......Nauczyciele dodatkowo zarabiają........

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu