dom lomza
środa, 12 września 2018 18:09

Otwarto ulicę Poligonową [VIDEO i FOTO]

Napisane przez  UM Łomża
Oceń ten artykuł
(7 głosów)
Otwarto ulicę Poligonową [VIDEO i FOTO] fot. mylomza.pl
W środę 12 września symboliczną wstęgę przecięto na ulicy Poligonowej. Ma ona służyć przede wszystkim przedsiębiorcom posiadającym tam firmy i magazyny oraz zwiększyć dostęp do terenów inwestycyjnych. Inwestycja kosztowała prawie 5 mln zł, a 85 % środków miasto pozyskało z dofinansowania zewnętrznego.

Rozbudowa ulicy Poligonowej rozpoczęła się w październiku ubiegłego roku. Powstała tam nowa nawierzchnia z betonu asfaltowego. Wykonano chodniki i wjazdy z kostki polbrukowej, ciągi pieszo-rowerowe oraz parkingi. Łącznie utworzono 175 miejsc postojowych. Zaadaptowany został ponadto istniejący parking dla samochodów osobowych na 24 miejsca postojowe. Zbudowano ponadto kanalizację deszczową, oświetlenie uliczne oraz przebudowano sieć energetyczną i telekomunikacyjną. Nowa ulica ma długość ok. 930 m, w ramach zadania powstał również sięgacz o długości 123,67 m.

- Otwieramy kolejna ulicę, która została rozbudowana przede wszystkim z myślą o przedsiębiorcach, którzy mają zlokalizowane tutaj swoje firmy. Chcieliśmy też zwiększyć dostęp do położonych nieopodal terenów inwestycyjnych. Teraz ten dojazd będzie na pewno łatwiejszy – mówił chwilę przed symbolicznym przecięciem wstęgi prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski. Włodarz miasta dodał, że w tej kadencji zostało zrealizowanych już wiele inwestycji drogowych – tych strategicznych z punktu widzenia komunikacyjnego (np. ulica Sikorskiego czy Szosa Zambrowska), ale również tych mniejszych osiedlowych, jak chociażby Pisaki i Podleśna na os. Maria.

Ulicę poświęcił ks. parł. Paweł Bejgier, proboszcz parafii Najświętszej Marii Panny Częstochowskiej. Zanim jeszcze przystąpił do kapłańskiego obowiązku podzielił się kilkoma słowami refleksji. - Przyszedłem podziękować. Powiedzieć, jak wiele dobra zostało zrobionego dobra dla tego miasta i dla tej parafii, w której pełnię służbę. Obserwowałem jak ta ulica powstawała, jak każdego dnia w pocie czoła pracowali przy niej wykonawcy. Przez długie lata narzekano na stan tej nawierzchni, teraz już nikt nie będzie narzekał – powiedział ks. prał. Paweł Bejgier dodając na koniec, aby ulica szczęśliwie i bezpiecznie służyła jej użytkownikom.

- Wszystkie te inwestycje służą poprawie bezpieczeństwa – mówił członek zarządu województwa podlaskiego Stefan Krajewski. - Nowa droga przyczyni się do zmniejszenia kosztów eksploatacji, gdyż przez ostatnie lata często trzeba było ją łatać i cerować – powiedział z kolei Marek Olbryś, wiceprzewodniczący sejmiku województwa podlaskiego i dyrektor MPGKiM w Łomży. Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Alicja Konopka podkreślała, że radną jest już dosyć długo, ale nigdy nie było takiej kadencji, w której powstałoby tyle inwestycji drogowych jak obecnie. Krótki list w imieniu Poseł na Sejm RP Bernadety Krynickiej odczytała dyrektor biura poselskiego Iwona Łada.

- Na tej ulicy kumuluje się serce miasta. Jest tu przedsiębiorczość. Rozbudowa tej ulicy potwierdza, że w tej kadencji zostało zrealizowanych bardzo dużo przedsięwzięć drogowych. Właściwie w każdym osiedlu i dzielnicy, bo gdy dziś spojrzymy na plan miasta, to nie znajdziemy takiego miejsca, które byłoby zaniedbane. Widać jak Łomża z dnia na dzień pięknieje, ale co ważne staje się miastem coraz bardziej bezpiecznym – podsumował odpowiadający za sprawy gospodarcze w mieście, zastępca prezydenta Andrzej Garlicki. Dodał, że w przyszłym roku dokończony zostanie remont ulicy Magazynowej oraz sięgacz prowadzący do znajdujących się tam firm. - Będzie to finalizacja inwestycji w obrębie tego terenu – zakończył.

Prace przy rozbudowie Poligonowej wraz z budową i przebudową infrastruktury technicznej kosztowały prawie 5 mln zł. 85% środków miasto pozyskało w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa IV. Poprawa dostępności transportowej  Działanie 4.1 Mobilność regionalna Poddziałanie 4.1.1 Mobilność regionalna. Prace wykonało Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunikacyjnego Sp. z o.o. w nowej technologii. - Jest to pierwsza w Łomży nawierzchnia SMA wykonana na bazie asfaltu modyfikowanego gumą, jedna z pierwszych w regionie – mówił prezes zarządu spółki Wojciech Olechwierowicz dziękując prezydentowi za obdarzone zaufanie.

138 komentarzy

 • Odpowiedz Serce miasta środa, 12 września 2018 18:20 Umieszczone przez: Serce miasta

  No i super. Kolejna oddana droga.

 • Odpowiedz Robercik43 środa, 12 września 2018 18:22 Umieszczone przez: Robercik43

  Brawo Mariusz Chrzanowski!!! Muzyk dziś żenada i cała ta Solidarność. Solidarność to była kiedyś.

 • Odpowiedz Darekk środa, 12 września 2018 18:36 Umieszczone przez: Darekk

  Rzeczywiście przez ostatnie 4 lata Łomża bardzo się rozwinęła pod względem infrastruktury

 • Odpowiedz Elomenelo środa, 12 września 2018 18:46 Umieszczone przez: Elomenelo

  Moze ze dwie osoby widniejace na zdj byly tam przez okres budowy tej drogi a fizycznego zadnego nie zaproszono bo pewnie w znikomym stopniu przyczynili sie do jej utworzenia

 • Odpowiedz o@wp.pl środa, 12 września 2018 18:52 Umieszczone przez: o@wp.pl

  ile kosztował pokropek ?

 • Odpowiedz Szczyl środa, 12 września 2018 18:54 Umieszczone przez: Szczyl

  Zapytaj Oliwki ile kosztował

 • Odpowiedz enej środa, 12 września 2018 18:57 Umieszczone przez: enej

  Łomża przez ostatnie lata zmienia się w naprawdę świetnym tempie

 • Odpowiedz Agnieszka M. środa, 12 września 2018 19:02 Umieszczone przez: Agnieszka M.

  ale czy tam nie ma przypadkiem tej Oliwki która tak ostro wchodziła w tyłek Muzykowej na koncercie????

 • Odpowiedz Bill środa, 12 września 2018 19:06 Umieszczone przez: Bill

  Niech ten nieudolny prezydent lepiej kibel na starym dworcu naprawi. Kibel za 200 tys pobudował i się rozpada. Przecież to można niezły apartament za takie pieniądze kupić!

 • Odpowiedz Kilo środa, 12 września 2018 19:09 Umieszczone przez: Kilo

  Oby się nie rozwalała jak Polowa czy Wiosenna zaraz po oddaniu. Dobrze ze Chrzanowskiemu kończy się kadencja, może przyjdzie jakiś ogarnięty prezydent. Bo ten tak działa, że żal d.pe ściska.

 • Odpowiedz dzieci z bulerbyn środa, 12 września 2018 19:09 Umieszczone przez: dzieci z bulerbyn

  byłem na pielgrzymce i widziałem tego Oliwiaka jak łaził za prezydentem i wypytywał go o wszystko, teraz łazi za niem dalej ale z tego co pamiętam to on jest w komitecie Muzyk....strasznymi ludźmi otacza się ta pani

 • Odpowiedz Maciek1 środa, 12 września 2018 19:13 Umieszczone przez: Maciek1

  Chrzanowski, twój koniec bliski. Klakierzy cię do drugiej tury nie wprowadzą. Ludzie rozliczą twoje nieudolne rządy. Najbardziej leniwy prezydent w historii. Może pokażesz wykaz godzin ile przez te 4 lata przepracowałeś? Chciałoby się powiedzieć " miałeś chamie złoty róg"

 • Odpowiedz Edward z Podleśnej środa, 12 września 2018 19:13 Umieszczone przez: Edward z Podleśnej

  Wraz z otwarciem ulic Piaski i Podleśnej spełniły się marzenia i oczekiwania mieszkańców tej części Łomży, która przez długi czas była zaniedbywana.- Ile razy chodziliśmy do poprzednich władz miejskich, zbieraliśmy podpisy, założyliśmy nawet komitet budowy ulic. Niestety wszystkie te nasze starania spełzały na niczym – Dopiero obecny prezydent Łomży, Pan Mariusz Chrzanowski wysłuchał nas i powziął odpowiednie kroki i w poprzednim roku spełnił nasze marzenia.
  Panie Mariuszu nie zapomnimy o tym i już na jesieni mieszkańcy tych ulic poprą Pana w wyborach. Jestem o tym przekonany z kim nie rozmawiam mówi że odda głos na Pana. Jest Pan naszym najlepszym Prezydentem

 • Odpowiedz forever PiS środa, 12 września 2018 19:14 Umieszczone przez: forever PiS

  ta muzuk jest tragiczna jak hej nie pasowalo ze byly imprezy sylwester i dni miasta trzeba bylo zrezygnowac!!!wstydu nie ma baba z zalesia!!!!a teraz podpina sie pod pis!!!!!!!wykiwala swojego szefa!!!nie

 • Odpowiedz serce miasta środa, 12 września 2018 19:14 Umieszczone przez: serce miasta

  słyszeliście co ostatnio powiedziała Muzyk???
  że jak wygra to zrezygnuje ze wszystkich imprez kulturowo-rozrywkowych w Łomży????

 • Odpowiedz enej środa, 12 września 2018 19:16 Umieszczone przez: enej

  Łomża ma obecnie opinię miasta o dużej ilości eventów kulturowych i ona chce wrzucić ostatnie 4 lata promowania Łomży do śmieci.....

 • Odpowiedz darekk środa, 12 września 2018 19:17 Umieszczone przez: darekk

  czyli nie będzie dnia Łomży???? nie będzie sylwestra???

 • Odpowiedz Julka94 środa, 12 września 2018 19:17 Umieszczone przez: Julka94

  Młody się nie sprawdził. Z koncertów disco polo i innych Szpaków chleba dla ludzi nie przybędzie. Miasto się wyludbia, już jest nas mniej niż 60 tysięcy. Jeszcze jedna kadencja tego orła i za 5 lat będziemy zamiast prezydenta wybierali burmistrza.

 • Odpowiedz miroslav środa, 12 września 2018 19:17 Umieszczone przez: miroslav

  Miasto otrzymało w tym roku 30 milionów złotych dofinansowania z urzędu marszałkowskiego na 4 istotne ulice w mieście: Nowogrodzką, Zawadzką, Poligonową i Glogera. Do tego jeszcze remont Stacha Konwy, skrzyżowanie alei Piłsudskiego z ul. Kazańską oraz nawrotki przed Szosą Zambrowską a do tego teraz Niemcewicza z dofinansowaniem z rządowego programu budowy dróg. Za Chrzanowskiego zostało wyremontowanych najwięcej ulic. Komfort poruszania się po mieście znacznie się podwyższył chociaż jeszcze trochę pracy drogowców w przyszłości czeka.

 • Odpowiedz Alex. środa, 12 września 2018 19:18 Umieszczone przez: Alex.

  Moim zdaniem obecny Prezydent zostanie ponownie wybrany. Dużo zrobił dla Miasta i są to rzeczy namacalne, widoczne, których nikt nie może zanegować. Natomiast pozostali kandydaci no to trochę śmiech na sali. Bo czy pączek czy fałszywa diva czy pozostali jeszcze mniej rozpoznawalni kandydaci mogą się pochwalić większymi osiągnięciami. Otóż nie. Oni wręcz mają się czym powstydzić.

 • Odpowiedz Zenek z Łomży środa, 12 września 2018 19:18 Umieszczone przez: Zenek z Łomży

  Chrzanowski to nawet do robienia imprez się nie nadaje. Co to za imprezy, gdzie nawet piwa nie można napić się jak normalny człowiek. Czy on uważa nas wszystkich za alkoholików?

 • Odpowiedz nani środa, 12 września 2018 19:19 Umieszczone przez: nani

  Chrzanowski bardzo dobrym prezydentem. Dobrze że nie dał się sprzedać i startuje z własnego komitetu.

 • Odpowiedz johny depp środa, 12 września 2018 19:20 Umieszczone przez: johny depp

  te imprezy przyciągają młodych ludzi z okolic i innych miast, jak np. Ostrołęka czy Zambrów do Łomży. O Łomży się mówi i to w dobrym kontekście. Jeżeli ona chce zmarnować 4 lata promocyjnej pracy na rzecz budowania Łomży, to dla mnie to jest najgorszy kandydat. Nigdy na nią nie zagłosuję!!

 • Odpowiedz johny depp środa, 12 września 2018 19:20 Umieszczone przez: johny depp

  te imprezy przyciągają młodych ludzi z okolic i innych miast, jak np. Ostrołęka czy Zambrów do Łomży. O Łomży się mówi i to w dobrym kontekście. Jeżeli ona chce zmarnować 4 lata promocyjnej pracy na rzecz budowania Łomży, to dla mnie to jest najgorszy kandydat. Nigdy na nią nie zagłosuję!!

 • Odpowiedz nani środa, 12 września 2018 19:20 Umieszczone przez: nani

  Chrzanowski wygra zobaczycie. A muzyk dostanie to na co zasłużyła swoim dwulicowym postępowaniem

 • Odpowiedz wasyl środa, 12 września 2018 19:21 Umieszczone przez: wasyl

  Pani AGNIESZKO. jest pani dziś symbolem zdrady i najgorszego z możliwych zachowań człowieka wobec człowieka. Brzydzę się panią! i wielu mieszkańców Łomży także.

 • Odpowiedz Brawo Mariusek środa, 12 września 2018 19:21 Umieszczone przez: Brawo Mariusek

  Chrzanowski to największy propagandysta jakiego Łomża widziała. Za Mietka więcej ulic otwierali, ale nie robili takich szopek jak ten młokos. I to paradoksalnie Mietek niby czerwony. Uczeń przerósł mistrza!

 • Odpowiedz patriota środa, 12 września 2018 19:22 Umieszczone przez: patriota

  Chrzanowski nie zakrzyczy rzeczywistości. Polegniesz w tych wyborach.

 • Odpowiedz john środa, 12 września 2018 19:22 Umieszczone przez: john

  poza tym kolejne kłamstwa dotyczące oświaty, to Muzyk zajmowała się oświatą i tam brakuje najwięcej kasy. Likwidowała zajęcia dodatkowe bo nie ma pieniędzy a lekką ręką umorzyła 600 tyś edukatorowi, dodajmy do tego 400 tyś za pomnik i mamy MILION wyrzucony do śmieci!!!
  ona jest tak niekompetentna że dziwię się że nie pozamykali wszystkich szkół w Łomży

 • Odpowiedz Urzędas środa, 12 września 2018 19:23 Umieszczone przez: Urzędas

  Zenek, zakaz alkoholu na imprezach wprowadziła Muzykowa, ona była inicjatorem tego.

 • Odpowiedz Pliszkar środa, 12 września 2018 19:23 Umieszczone przez: Pliszkar

  Z całym przekonaniem mogę powiedzieć że Chrzanowski jest bardzo dobrym prezydentem. Moim zdaniem wykorzystał swoją szansę, a startował w trudnej sytuacji gdy miastu dzięki poprzedniej ekipie groziły wielomilionowe kary, gdy sytuacja finansowa miasta była niemal tragiczna. Jednak doskonale sobie z tym poradził. Dziś miasto się rozwija, realizuje dużo inwestycji i to przemyślanych a nie tak jak Czerniawski wyłożył chyba z 20 milionów na park przemysłowy. Dziś w Łomży bezrobocie jest najniższe historii. Owszem nie ma spektakularnych inwestorów ale co znacznie ważniejsze są bardzo dobre warunki do rozwoju małych i średnich firm, które tak naprawdę są kołem zamachowym gospodarki.Warunki te stworzył właśnie Chrzanowski. Po działaniach obecnego włodarza widać że prowadzi w pełni przemyślaną politykę i ma plan jak ożywić to miasto i jest na dobrej drodze. Łomża rozwinęła się przez ostatnie ponad 3 lata w każdym aspekcie. Inwestycje- poprawa rankingu wg tygodnika wspólnota, polityka społeczna, pozyskanie środków z ue, zmienił się nawet sposób obsługi petentów w urzędzie. Moim zdaniem prezydentura Chrzanowskiego jest bardzo dobrym okresem dla Łomży i powinna być kontynuowana.

 • Odpowiedz enej środa, 12 września 2018 19:24 Umieszczone przez: enej

  Ilość afer z udziałem Muzyk jest zatrważająca. Wcześniej pomnik, później edukator, teraz to. Z Muzyk to taki łomżyński Petru

 • Odpowiedz filemon środa, 12 września 2018 19:24 Umieszczone przez: filemon

  Co za ignorancja!!!! I ona chce rządzić Łomżą??? Przecież ona nie ma pojęcia o podstawowych zasadach prawa i procedur. Sam edukator kosztował 600 tyś., ale jeżeli ona będzie miała większy wpływ na Łomżę to strach pomyśleć co się będzie działo….

 • Odpowiedz giani środa, 12 września 2018 19:25 Umieszczone przez: giani

  Ja też że brzydze zachowaniem pani Agnieszki Muzyk.

 • Odpowiedz serce miasta środa, 12 września 2018 19:25 Umieszczone przez: serce miasta

  a pamiętacie aferę z nielegalnym wjazdem na stary rynek i agitację wyborczą????
  jeżeli ona nie potrafi załatwić zwykłego pozwolenia na wjazd na plac miasta…..to jak ona chce rządzić Łomżą????? Jak chce pozyskać te dofinansowania???? Kobieto, z czym do ludzi????

 • Odpowiedz Agnieszka M. środa, 12 września 2018 19:25 Umieszczone przez: Agnieszka M.

  Hahahahaahah cała Aga, hahahahahh…..zielonka nie pomógł z policją????

 • Odpowiedz rektor2000 środa, 12 września 2018 19:26 Umieszczone przez: rektor2000

  4. i tu pojawia się dwulicowość Policji!!!!!
  paiętacie głośną aferę jak policja spałowała faceta sprzedającego truskawki przy metrze w warszawie??? zarekwirowali mu towar itd. a tutaj co mamy??? czy kazali zwinąć banery i odjechać z miejsca na stanie w którym NIE mieli pozwolenia???? nie!!!! co za dwulicowość policji.....ciekawe dlaczego....może dlatego że te osoby promowały Muzyk, a jak wiadomo, stoi za tym niejaki zielonka

 • Odpowiedz darekk środa, 12 września 2018 19:26 Umieszczone przez: darekk

  Ciekawe czy dostała mandat????

 • Odpowiedz Cała Łomża krzyczy! środa, 12 września 2018 19:26 Umieszczone przez: Cała Łomża krzyczy!

  Nie dla Chrzanowskiego!

 • Odpowiedz Cała Łomża krzyczy! środa, 12 września 2018 19:26 Umieszczone przez: Cała Łomża krzyczy!

  Nie dla Chrzanowskiego!

 • Odpowiedz Cała Łomża krzyczy! środa, 12 września 2018 19:26 Umieszczone przez: Cała Łomża krzyczy!

  Nie dla Chrzanowskiego!

 • Odpowiedz Cała Łomża krzyczy! środa, 12 września 2018 19:26 Umieszczone przez: Cała Łomża krzyczy!

  Nie dla Chrzanowskiego!

 • Odpowiedz Cała Łomża krzyczy! środa, 12 września 2018 19:26 Umieszczone przez: Cała Łomża krzyczy!

  Nie dla Chrzanowskiego!

 • Odpowiedz Cała Łomża krzyczy! środa, 12 września 2018 19:26 Umieszczone przez: Cała Łomża krzyczy!

  Nie dla Chrzanowskiego!

 • Odpowiedz Cała Łomża krzyczy! środa, 12 września 2018 19:26 Umieszczone przez: Cała Łomża krzyczy!

  Nie dla Chrzanowskiego!

 • Odpowiedz Cała Łomża krzyczy! środa, 12 września 2018 19:26 Umieszczone przez: Cała Łomża krzyczy!

  Nie dla Chrzanowskiego!

 • Odpowiedz enej środa, 12 września 2018 19:26 Umieszczone przez: enej

  i już wiecie dlaczego zagłosuję na Chrzanowskiego

 • Odpowiedz darekk środa, 12 września 2018 19:27 Umieszczone przez: darekk

  Mam wrażenie że obecnie jedynym, zdroworozsądkowym politykiem w Łomży jest Chrzanowski

 • Odpowiedz johny depp środa, 12 września 2018 19:27 Umieszczone przez: johny depp

  Ciekawe jak Oliwka i reszta towarzystwa się tłumaczyła przed Policją???
  - ej…nie wystawiajcie nam mandatu…..mamy paszport Polsatu i znamy Muzyk, umorzyła edukatorowi 600 tyś zł to wam też może coś umorzy hahahahahahhahahahaha

 • Odpowiedz Jerzy M. środa, 12 września 2018 19:28 Umieszczone przez: Jerzy M.

  ale oni są śmieszni, robią z siebie pośmiewisko, rozumiem że taki plankton niczym nie ryzykuje i jest mu to obojętne, ale dziekan Sychowicz????? Jestem zaskoczony tym że pan się tam pojawił. Nie szkoda panu nazwiska żeby promować Muzyk i jej popleczników???? Niech się pan zastanowi nad tym co pan robi…..

 • Odpowiedz darekk środa, 12 września 2018 19:28 Umieszczone przez: darekk

  to jest śmieszne ale rozawiajmy o rzeczach ważnych. kiedy wielce szanowna pani Muzyk wytłumaczy się z edukatora?????

 • Odpowiedz enej środa, 12 września 2018 19:28 Umieszczone przez: enej

  Panie Prezydencie niech Pan wygra tee wybory i uratuje nas przed tą niekompetencją i ignorancją!!!!

 • Odpowiedz Andrew57 środa, 12 września 2018 19:29 Umieszczone przez: Andrew57

  Chrzanowski wytłumacz się z marnotrastwa naszych pieniędzy, na przykład na hotel na Wesołej. Kto za to odpowie?!

 • Odpowiedz jadwiga środa, 12 września 2018 19:30 Umieszczone przez: jadwiga

  Pani Agnieszko, po co to pani??? Po co się ośmieszać???? Po co pani startuje??? Nikt tego nie chce

 • Odpowiedz jerry środa, 12 września 2018 19:31 Umieszczone przez: jerry

  Obecna kadencja zbliża się nieuchronnie ku końcowi. Muszę powiedzieć że z pewnymi obawami patrzyłam na fakt, że Chrzanowski tj. tak młody człowiek zasiadł na fotelu prezydenta. Muszę powiedzieć że jestem mile zaskoczona tym jak ten człowiek sprawują swoją funkcję. Zrobił bardzo dużo dobrego i widać jest dobrze przygotowany merytorycznie. Jednym słowem Pan Chrzanowski sie sprawdził

 • Odpowiedz dzieci z bulerbyn środa, 12 września 2018 19:31 Umieszczone przez: dzieci z bulerbyn

  jeżeli Muzyk ma takie „kompetentne” zaplecze hahahahahahhaah to boję się pomyśleć jak będzie wyglądała Łomża gdy będą mieli wpływ na jej funkcjonowanie…….tragedia……

 • Odpowiedz Maciek z Południa środa, 12 września 2018 19:31 Umieszczone przez: Maciek z Południa

  Chrzanowski to taki gospodarz, że najpierw układa kręgi w parku, a później trzeba będzie je rozebrać, żeby zrobić fontanny i tężnie. Zero pomyślunku. Rozczarowałeś mnie i całą moją rodzinę. Nie masz szans w tych wyborach.

 • Odpowiedz serce miasta środa, 12 września 2018 19:31 Umieszczone przez: serce miasta

  Trzeba mieć tupet. Widać, że bardzo się zachciało fotela prezydenta. Ale żeby być prezydentem to trzeba myśleć o programie, a nie mydlić oczy ile to się nie zrobiło. Ja chcę widzieć pani program i jedna rzecz która pani zrobiła

 • Odpowiedz solidarny środa, 12 września 2018 19:32 Umieszczone przez: solidarny

  Hanba dla PiSu kim ty jesteś żeby startować ??? Kaczyński popełnił błąd i już o tym wie a niebawem się przekona że to Chrzanowski ma poparcie społeczeństwa. Będą go przepraszać jeszcze?

 • Odpowiedz enej środa, 12 września 2018 19:32 Umieszczone przez: enej

  niech p. Muzyk zobaczy ile dzieję się w mieście w zakresie kultury. To było pani zadanie, a po pani odejściu więcej się dzieje niż przez całą kadencję. Nie dziwię się, że prezydent zwolnił muzyk

 • Odpowiedz Kriss środa, 12 września 2018 19:33 Umieszczone przez: Kriss

  Młodzi ludzie na imprezy to do Nowogrodu jeżdżą. Bo tam nie traktują wszystkich jak pijaków, można się po ludzku piwa napić. A ten pseudoprezydent Chrzan taki spolegliwy wobec biskupa, że piwa na imprezach zakazał. Żal.

 • Odpowiedz darekk środa, 12 września 2018 19:33 Umieszczone przez: darekk

  Ludzie się kupuje dobrym sercem. A nie jabłkami i kopaniem dołków za plecami

 • Odpowiedz enej środa, 12 września 2018 19:34 Umieszczone przez: enej

  kto to słyszał. Ja z rodziną głosuje na prezydenta M. Chrzanowskiego

 • Odpowiedz mAJA I michał Z antkiem środa, 12 września 2018 19:34 Umieszczone przez: mAJA I michał Z antkiem

  Ludzie wybierzmy chłopa na Prezydenta. Baba nie będzie wiedziała jak się buduje drogi

 • Odpowiedz SMS środa, 12 września 2018 19:35 Umieszczone przez: SMS

  Dobrze, że ten cyrk się kończy. Chrzanowski nadaje się co najwyżej na gońca.

 • Odpowiedz hołek środa, 12 września 2018 19:35 Umieszczone przez: hołek

  Mego głosu ta kandydatka nigdy nie dostanie! To jakaś kpina ta kandydatura

 • Odpowiedz dzieci z bulerbyn środa, 12 września 2018 19:38 Umieszczone przez: dzieci z bulerbyn

  czyli Muzyk gościńca też nie chce zorganizować???

 • Odpowiedz darekk środa, 12 września 2018 19:39 Umieszczone przez: darekk

  Muzyk nie rozumie że takie imprezy ściągają młodych ludzi do miasta, dziki czemu poznają Łomżę i część z nich wiąże się z miastem na stałe ale ona tego nie rozumie....

 • Odpowiedz darekk środa, 12 września 2018 19:39 Umieszczone przez: darekk

  Muzyk nie rozumie że takie imprezy ściągają młodych ludzi do miasta, dziki czemu poznają Łomżę i część z nich wiąże się z miastem na stałe ale ona tego nie rozumie....

 • Odpowiedz yaki89 środa, 12 września 2018 19:41 Umieszczone przez: yaki89

  Chrzanowski masz mój głos. Może zastępców wybrałeś sobie miernych i fałszywych ale wiem że drugi raz takiego błędu nie popełnisz.
  Masz plus za te remonty dróg, hali targowej oraz wsparcie dla seniorów i młodych rodziców

 • Odpowiedz tgvb środa, 12 września 2018 19:43 Umieszczone przez: tgvb

  mizyk obiecuje a Chrzanowski realizuje!!!!!!masz moj glos nie dla baby popieranej przez tadziks

 • Odpowiedz Ziutek środa, 12 września 2018 19:44 Umieszczone przez: Ziutek

  muzyk urzadzi na imprezy mowiace o trzezwosci...

 • Odpowiedz ŁKS fan środa, 12 września 2018 19:44 Umieszczone przez: ŁKS fan

  Chrzanowski tak wspierał ŁKS (miał swoich ludzi w zarządzie), że dzisiaj gnije na na szarym końcu czwartego poziomu rozgrywek. Mam nadzieje, że prawdziwi kibice widzą, że z takim gospodarzem to ten klub się nie odbije.

 • Odpowiedz wasyl środa, 12 września 2018 19:46 Umieszczone przez: wasyl

  Taki z ciebie fan ŁKS jak z Muzyk uczciwa kobieta

 • Odpowiedz Normalna Łomża środa, 12 września 2018 19:47 Umieszczone przez: Normalna Łomża

  Oby ten cyrk jak najszybciej się skończył. Na forach nie da się przeczytać normalnych komentarzy. Niech zorganizują debatę i kandydaci pokażą co potrafią, a nie siedzą na forach, przelogowują i sobio na zmianę słodzą i hejtują. Przecież to jakaś kpina!

 • Odpowiedz Agnieszka M. środa, 12 września 2018 19:49 Umieszczone przez: Agnieszka M.

  do tej pory aż tak bardzo nie interesowałem się polityką ale po zapoznaniu się ze wszystkimi kandydatami Chrzanowski jawi się jako jedyny perspektywiczny polityk dający nadzieję na rozwój miasta bo

  Borysewicz to lewak ze skompromitowajen PO
  Muzyk to zdrajczyni i jest mega niekompetentna
  ten z SLD to komuch
  jakieś tam Domasiewicze to plankton bez programu i ogólnego poparcia.

  Poza Chrzanowskim nie ma na kogo głosować

 • Odpowiedz Agnieszka M. środa, 12 września 2018 19:49 Umieszczone przez: Agnieszka M.

  do tej pory aż tak bardzo nie interesowałem się polityką ale po zapoznaniu się ze wszystkimi kandydatami Chrzanowski jawi się jako jedyny perspektywiczny polityk dający nadzieję na rozwój miasta bo

  Borysewicz to lewak ze skompromitowajen PO
  Muzyk to zdrajczyni i jest mega niekompetentna
  ten z SLD to komuch
  jakieś tam Domasiewicze to plankton bez programu i ogólnego poparcia.

  Poza Chrzanowskim nie ma na kogo głosować

 • Odpowiedz igors środa, 12 września 2018 19:54 Umieszczone przez: igors

  Ja głosuję na Chrzanowskiego. Gość pokazał że jest uczciwy i ma chęci do działania

 • Odpowiedz Myślenie nie boli środa, 12 września 2018 19:55 Umieszczone przez: Myślenie nie boli

  Jeśli ktoś w pierwszym zdaniu politycznego komentarza pisze, że do tej pory nie interesował się polityką, to wiedz, że albo chce się przy korycie utrzymać, albo do koryta dorwać.

 • Odpowiedz darekk środa, 12 września 2018 20:00 Umieszczone przez: darekk

  dla mnie Chrzanowski jest najlepszym wyborem i zdanie to podziela 63% Łomżan, wystarczy spojrzeć na sondaże

 • Odpowiedz darekk środa, 12 września 2018 20:00 Umieszczone przez: darekk

  dla mnie Chrzanowski jest najlepszym wyborem i zdanie to podziela 63% Łomżan, wystarczy spojrzeć na sondaże

 • Odpowiedz enej środa, 12 września 2018 20:02 Umieszczone przez: enej

  ja też czekam na debatę bo chcę zapytać panią Muzyk o edukatora, szemrane kontakty ze znanymi osobistościami z Łomży i przede wszystkim kto ją zgłosił....

 • Odpowiedz Kler środa, 12 września 2018 20:13 Umieszczone przez: Kler

  A co to za czarownica w czarnym? Bez miotły

 • Odpowiedz wsciekly pies środa, 12 września 2018 20:17 Umieszczone przez: wsciekly pies

  bedzie miala spotksnia z ludzmi tez sie wybiorę i zapytamy.....o wiele coekawych spraw..

 • Odpowiedz nie dla toruńskich pierników w Łomży środa, 12 września 2018 20:18 Umieszczone przez: nie dla toruńskich pierników w Łomży

  Kto Panią zgłosił Pani Agnieszko? Od jak dawna kopała Pani dołki pod Prezydentem Chrzanowskim? Dlaczego umorzyła Pani 600 000 zł Edukatorowi?

 • Odpowiedz ŁKS środa, 12 września 2018 20:21 Umieszczone przez: ŁKS

  Chrzanowski wspierał ŁKS jak tylko mógł, z roku na rok coraz więcej kasy. Nie da się od razu przeskoczyć o 500 tyś. Ale rok rocznie po te 20-30 tyś więcej było przeznaczane. Kibice ŁKSu to widzą i dziękują.

 • Odpowiedz vice-prezesa_zarządu środa, 12 września 2018 20:23 Umieszczone przez: vice-prezesa_zarządu

  Jutro zaczynają na Niemcewicza. Okoliczna ludność odpocznie od imbecyli latających w spróchniałych bmw po 100 na godzinę.

 • Odpowiedz Jerzy M. środa, 12 września 2018 20:25 Umieszczone przez: Jerzy M.

  Chrzanowski jest jedynym politykiem z Łomży któremu zależy na sporcie w tym mieście!!!!
  jedynie on wspiera inicjatywy sportowe w Łomży, co by się stało z ŁKSem gdyby nie jego mocne wsparcie???

 • Odpowiedz Rupert środa, 12 września 2018 20:27 Umieszczone przez: Rupert

  Za kadencji Chrzanowskiego powstało wiele nowych ulic lub też generalnie wyremontowano m.in. Polową, Sikorskiego, Szosę Zambrowską, Kopernika, Zawadzką, Piaski, Zjazd, Modrzewiową, Blogera, Stacha Konwy,Poligonową. Wkrótce ruszy też remont Niemcewicza. Brawo dla ekipy Chrzanowskiego. Przy tym większość budowana jest za dofinansowania unijne nawet do 85% kosztów inwestycji.

 • Odpowiedz smsowy pracownik środa, 12 września 2018 20:29 Umieszczone przez: smsowy pracownik

  Za Igrzyska Discopolowe już dziękujemy - z tatulem kapucie sprzedawać a nie w polityce siedzieć. Cała prezydentura to porażka i śmiech na cały kraj. Praca za SMSa.

 • Odpowiedz enej środa, 12 września 2018 20:29 Umieszczone przez: enej

  w ostatnich latach ilość inwestycji infrastrukturalnych w Łomży jest imponująca

 • Odpowiedz Obserwator środa, 12 września 2018 20:33 Umieszczone przez: Obserwator

  To za obecnej kadencji Miasto pozyskało rekordową kwotę ponad 103 000 zł na dofinansowanie przeróżnych inwestycji, dzięki czemu Łomża w rankingu ogólnopolskiego czasopisma Wspólnota awansowała na najwyższe w historii 8 miejsce w pozyskiwaniu środków finansowych z Unii Europejskiej. Także i za te działania Chrzanowski ma mój głos.

 • Odpowiedz darekk środa, 12 września 2018 20:37 Umieszczone przez: darekk

  to prawda, Chrzanowski pozyskał przez ostatnie lata ogromne środki i za tą skuteczność cenię go najbardziej i dlatego tez będę na niego głosował

 • Odpowiedz wyborca środa, 12 września 2018 20:39 Umieszczone przez: wyborca

  Poligonowa to kolejny przykład, że Chrzanowski jest najlepszym kandydatem na Prezydenta. Nie tylko powstają nowe inwestycje w Mieście, ale też budżet Miasta jest odciążany przez wielomilionowe dotacje zewnętrzne. Brawo!

 • Odpowiedz justin środa, 12 września 2018 20:39 Umieszczone przez: justin

  Inwestycja kosztowała prawie 5 mln zł, a 85 % środków miasto pozyskało z dofinansowania zewnętrznego.

 • Odpowiedz tylko Chrzanowski środa, 12 września 2018 20:45 Umieszczone przez: tylko Chrzanowski

  A jutro ma ruszyć remont ul. Niemcewicza - także z dofinansowaniem zewnętrznym. W tej kadencji Łomża idzie mocno do przodu. Jesienią nie będę miał wątpliwości i zagłosuję za kontynuacją tych pozytywnych działań w mieście.

 • Odpowiedz joper środa, 12 września 2018 20:48 Umieszczone przez: joper

  Chrzanowski to dobry prezydent, dlatego 21 października ma mój głos

 • Odpowiedz Lomzak środa, 12 września 2018 20:49 Umieszczone przez: Lomzak

  Myślę, że Chrzan wygra w pierwszej turze. Obiektywnie, naprawdę Łomża idzie do przodu i chcemy tak dalej. MARIUSZ CHRZANOWSKI PREZYDENTEM ŁOMŻY

 • Odpowiedz Michał z Południa środa, 12 września 2018 20:51 Umieszczone przez: Michał z Południa

  Dokładnie, spokojnie ponad 50 procent poparcia ma. A pierniku Muzyku go away

 • Odpowiedz tak trzymać Panie Chrzanowski środa, 12 września 2018 20:53 Umieszczone przez: tak trzymać Panie Chrzanowski

  Drogi to nie wszystko. Dopiero w tej kadencji pozyskano dofinansowanie do remontu Filharmonii, Hali Targowej i Parku Jana Pawła II. Do tego jeszcze bony na szkolenia także finansowane z Unii to też za Chrzanowskiego. Nie sposób zapomnieć o darmowych empekach dla seniorów, karcie seniora, samorządowym becikowym czy łokerach. Obecna kadencja to po prostu najlepszy czas dla Łomży od wielu wielu lat.

 • Odpowiedz Agnieszka M. środa, 12 września 2018 20:54 Umieszczone przez: Agnieszka M.

  sondaże wskazują miażdżącą przewagę Chrzanowskiego, wystarczy wyjść na ulicę i zapytać przypadkowych przechodniów to prawie wszyscy mówią ciepło o Prezydencie. Myślę że I tura jest spokojnie w jego zasięgu

 • Odpowiedz Sebcio środa, 12 września 2018 20:56 Umieszczone przez: Sebcio

  Agnieszka popłynie, tak jak PiS i Kościół. Będzie wielkie sru. Bronek, Step, Kolek i reszta tych co się skur... li

 • Odpowiedz johny depp środa, 12 września 2018 20:56 Umieszczone przez: johny depp

  Łomża mocno się zmieniła przez te 4 lata, jeżeli ten trend zostanie podtrzymany przez kolejne 5 to będzie naprawdę świetnie w tym mieście, zawsze chętnie do niego wracam i coraz bardziej zastanawiam się nad tym żeby wrócić tu na stałe, za prezydentury Chrzanowskiego Łomża jest bardzo prorodzinna

 • Odpowiedz tylko ŁKS środa, 12 września 2018 21:02 Umieszczone przez: tylko ŁKS

  Poligonowa zrobiona i fajnie. Ja jednak zagłosuję na Chrzanowskiego za wspieranie ŁKS i MŁKS. Inne dyscypliny sportowe też Prezydent wspiera jak choćby mma czy piłkę ręczną. Chwała mu za to. Niedługo też będziemy mieli galę bokserską z transmisją na żywo w TVP! To dopiero będzie niesamowita promocja Łomży na cały kraj.

 • Odpowiedz giani środa, 12 września 2018 21:04 Umieszczone przez: giani

  Bronakoski to pod ziemię sie zapadł? I tak Agnieszkę rozgrzeszy z brudow

 • Odpowiedz jurys środa, 12 września 2018 21:05 Umieszczone przez: jurys

  Muzykalna może co najwyżej Sadową rozbudować. Słyszeliście, że jak wygra ( tak majaczyła na konferencji) to nie będzie imprez kulturowo-rozrywkowych. Zatem będą sam kółka różańcowe

 • Odpowiedz zwykły Kowalski środa, 12 września 2018 21:05 Umieszczone przez: zwykły Kowalski

  Gala bokserska to jest hit. A Muzyk kit

 • Odpowiedz Zagadka środa, 12 września 2018 21:09 Umieszczone przez: Zagadka

  Szkoda mi tylko tych wielu Bogu ducha winnych osób, które teraz na krok nie odstepują swojego lenia prezydenta, w jakiej znajdą się sytuacji, gdy za miesiąc ich pan przegra, dobrze, że w Łomży jest tyle pracy na budowie...

 • Odpowiedz polityka brudna środa, 12 września 2018 21:11 Umieszczone przez: polityka brudna

  Pierniki toruńskie w Łomży. Jedna z osób, która jest blisko tej polityki, i widziała niejedno, mówiła mi, że Muzykowa juz 2 lata temu stała się kandydatka na prezydenta i wszelkie pokazywanie się w różnych miejscach miało temu służyć. Z jej relacji wynika też, że wówczas zaczął lobbowac za nią Bronakoski. Podobno w ubiegłym roku spotkał się z jedną z proninentnych osób z PiS z województwa Podlaskiego. Ale nie przekonał jej. Wtedy spróbowali ostatniej deski ratunku. Bronakoski pojechał z Agnieszką do Torunia. Ojciec Rydzyk przekonał K

 • Odpowiedz łomżing środa, 12 września 2018 21:17 Umieszczone przez: łomżing

  A Agnieszka po przegranych wyborach może znajdzie pracę na którejś z łomżyńskich plebanii? W końcu ma tak dobre kontakty z biskupem Tadeuszem. Przecież chyba nie zostawi jej na lodzie? Wszędzie gadają, że jej nominację PiS załatwił wspólnie z Rydzykiem to taka robota na plebanii to przy tym pikuś. Gorzej z Oliwką i Szczylem. Chyba tylko zielona trawka zostanie...

 • Odpowiedz Poligonowa środa, 12 września 2018 21:20 Umieszczone przez: Poligonowa

  No proszę, można? Można, tylko trzeba mieć wizję i ją realizować tak jak Chrzanowski.

 • Odpowiedz dobra droga to podstawa środa, 12 września 2018 21:40 Umieszczone przez: dobra droga to podstawa

  A do tego innowacyjna i trwała nawierzchnia to brzmi dobrze.

 • Odpowiedz hj środa, 12 września 2018 21:48 Umieszczone przez: hj

  To prawda za Chrzanowskiego Łomża mocno się rozwinęła, są imprezy dla młodych i starszych, będą pieniądze na szczepienia bezpłatne dla seniorów i stypendia dla artystów. I kontynuacja obrazek polityki, czyli Łomża proinwestycyjna

 • Odpowiedz Jarosłaaw czwartek, 13 września 2018 06:46 Umieszczone przez: Jarosłaaw

  Brawo Chrzanowski. Kolejny plus

 • Odpowiedz obiektywnie czwartek, 13 września 2018 07:51 Umieszczone przez: obiektywnie

  Łomża na 8 miejscu na 48 miast na prawach powiatu z całej Polski w pozyskiwaniu środków unijnych. To jest obiektywny wymiar rządów Chrzanowskiego. Nikt z poprzednich Prezydentów nie był tak skuteczny w pozyskiwaniu środków zewnętrznych na inwestycje. To za kadencji Chrzanowskiego pozyskano ponad 103 000 000 zł na przeróżne inwestycje i szkolenia. Przypomnieć należy budowę lub remont wielu łomżyńskich ulic, w tym ul. Zawadzkiej, Sikorskiego, Polowej, Szosy Zambrowskiej, Poligonowej czy Niemcewicza, której remont dziś ma się zacząć. To za kadencji Chrzanowskiego pozyskano środki na remont Filharmonii i Hali Targowej. To także za obecnej władzy łomżanie korzystają z bonów na szkolenia. W końcu to Chrzanowski wprowadził samorządowe becikowe oraz bezpłatne empeki dla seniorów i kartę seniora.

 • Odpowiedz fan sportu czwartek, 13 września 2018 07:52 Umieszczone przez: fan sportu

  Inwestycje inwestycjami, ale ja na Chrzanowskiego będę głosować za wspieranie ŁKS-u. Zresztą nie tylko ŁKS jest wspierany obecnie. Prezydent wspiera też łomżyńskie kluby mma oraz łomżyński klub piłki ręcznej kobiet. Poza tym już wkrótce odbędzie się u nas gala boksu z bezpośrednią transmisją w TVP! To chyba najlepsza z możliwych promocja Łomży na całą Polskę.

 • Odpowiedz łomżynianka Ania czwartek, 13 września 2018 08:15 Umieszczone przez: łomżynianka Ania

  Każdy tu wpisany post co chwila pod innym nickiem powielany wielokrotnie dla wzmocnienia przekazu, w sumie nosi ukryty przekaz celujący czy to w panią Muzyk, czy też biskupa. Po co to? Odpowiedź jest prosta - w celu podniesienia poziomu agresji i niechęci wobec tych osób. To nie jest już amatorszczyzna to jest w pełni profesjonalne działanie.

  Żałosne insynuacje, kłamstwa i pomówienia to wasza broń. Ma to na celu odwrócenie uwagi od śmierdzącego lenistwa włodarza grodu nad Narwią.
  Przyjrzyjcie się lepiej sprzedaży dworca PKS, zakupu rudery na ul. Wesołej, lansu w mediach, wydawaniu środków publicznych na kiełbasę wyborczą miłościwie nam panującego. Chrzanić z takim gospodarzem miasta.

  Chrzanowski absolutnie nie nadaje się na prezydenta miasta, on nie ma pojęcia o zarządzaniu takim organizmem, jakim jest miasto. Dał temu przykład w kończącej się, straconej kadencji.
  Z koncertów disco polo i innych Szpaków chleba dla ludzi nie przybędzie. Miasto się wyludnia, już jest nas mniej niż 60 tysięcy. Jeszcze jedna kadencja tego orła i za 5 lat będziemy zamiast prezydenta wybierali burmistrza.

 • Odpowiedz Forever PIS czwartek, 13 września 2018 08:28 Umieszczone przez: Forever PIS

  JA UWAZAM ODWROTNIE.

  TO ZE SIE WYLUDNIA MIASTO TO NIE WINA PREZYDENTA TYLKO RZADU!!!!!!!!!
  TAKA POLITYKE PROWADZA !!!!!!!

  ZAROBKI SA MALE, NIECH DZADZA PODWYZKI POLICJANTOM, MUNDUROWYM, NAUCZYCIELOM, LEKARZOM I PIELENGNIARKOM...

  LUDZIE ZOSTANA BO BEDA MIEC PRACE ALE TO RZAD MUSI ICH ZATRZYMAC A NIE PREZYDENT.

  PREZYDENT TO MUSI DBAC O KULTURE W MIESCIE O INFRASTRUKTURE CZY SPORT ZEBY CI LUDZIE KTORZY NAWET PRACY NIE MAJA PRZEZ RZADOWE DZIALANIA MIELI CHOC JAKAS RADOSC Z ZYCIA ZE WYJDA NA KULTULARNY KONCERT ZA DARMO, ZA BEDA JEZDZIC DARMOWYM MPK....CZY BEDA MIEC SUPER DROGE DO SZKOLY SWOJEGO DZIECKA.

  BRAWO CHRZANOWSKI

 • Odpowiedz Forever PIS czwartek, 13 września 2018 08:32 Umieszczone przez: Forever PIS

  ZAKLADY PRACY KTORE TU SA NIE SA ATRAKCYJNE DLA MLODYCH KAZDY CHCE W BIURZE A PRACOWNIKOW FIZYCZNYCH BRAK CO WIDAC ZRESZTA PO FACHOWCACH.

  DLATEGO WYJEZDZAJA BO WARSZAWA BLISKO I WIECEJ ATRAKCJI TAM CZEKA MLODEGO CZLOWIEKA NIZELI SIEDZENIE OBOK Z MAMA I TATA I ZAPIERNICZANIE FIZYCZNIE.

  TO SA REALIA ZWYKLYCH LUDZI. NIE PANI AGNIESZKI KTORA ZAPEWNE NIGDY NIE POZNALA CO TO GLOD ALBO DZIEN GDZIE ZASTANAWIASZ SIE CO ZROBIC Z OSTATNIA ZLOTIWKA.

  A PANA CHRZANOWSKIEGO ZNAM I WIEM ZE ROZNIE W RODZINIE BYWALO. DLATEGO CZLOWIEK MA SZACUNEK DO DRUGIEGO CZLOWIEKA I JA BEDE WSPIERAC PREZYDENTA BO WIEM ZE TO WARTOSCIOWA OSOBA.

 • Odpowiedz darekk czwartek, 13 września 2018 08:36 Umieszczone przez: darekk

  ilość zrobionych dróg za Chrzanowskiego jest naprawdę imponująca

 • Odpowiedz serik czwartek, 13 września 2018 08:43 Umieszczone przez: serik

  CHRZANOWSKI nie daj sie tym hejtom i zaklamaniom .

  zobacz jak cie wycuckali biskup i zastepczyni. chlopie nie czaj sie z niczym kawa na lawe ....wiem ze duzo wiesz i jakbys chcial to bys skompromitowal te osoby w sekunde.

  chlopie nie zastanawiaj sie ujawnij fakty!!!!!

 • Odpowiedz obiektywnie czwartek, 13 września 2018 08:51 Umieszczone przez: obiektywnie

  Łomża na 8 miejscu na 48 miast na prawach powiatu z całej Polski w pozyskiwaniu środków unijnych. To jest obiektywny wymiar rządów Chrzanowskiego. Nikt z poprzednich Prezydentów nie był tak skuteczny w pozyskiwaniu środków zewnętrznych na inwestycje. To za kadencji Chrzanowskiego pozyskano ponad 103 000 000 zł na przeróżne inwestycje i szkolenia. Przypomnieć należy budowę lub remont wielu łomżyńskich ulic, w tym ul. Zawadzkiej, Sikorskiego, Polowej, Szosy Zambrowskiej, Poligonowej czy Niemcewicza, której remont dziś ma się zacząć. To za kadencji Chrzanowskiego pozyskano środki na remont Filharmonii i Hali Targowej. To także za obecnej władzy łomżanie korzystają z bonów na szkolenia. W końcu to Chrzanowski wprowadził samorządowe becikowe oraz bezpłatne empeki dla seniorów i kartę seniora.

 • Odpowiedz przyszła pora na hejtera... czwartek, 13 września 2018 08:51 Umieszczone przez: przyszła pora na hejtera...

  Ad: Forever PIS,

  do jakiej szkoły uczęszczałeś skoro robisz tyle byków zarówno ortograficznych, jak i interpunkcyjnych!!!
  To właśnie takie osoby działają w otoczeniu Pana Chrzanowskiego, co wynika z hejtu na forach internetowych.

 • Odpowiedz Forever PIS czwartek, 13 września 2018 09:19 Umieszczone przez: Forever PIS

  TO WLASNIE JEST MERYTORYCZNE.

  DLA PANI M WAZNIEJSZE JEST KROPKA I PRZECINEK NIZELI TRESC I PRZEKAZ!!!!!

  TAK TEŻ TRAKTUJE LUDZI.

 • Odpowiedz Forever PIS czwartek, 13 września 2018 09:23 Umieszczone przez: Forever PIS

  I WYPRASZAM SOBIE ALUZJE.

  SZKOLA DRZEWNA CZY LICEM KATOLICKIE NIE SWIADCZA O TYM JAKI JEST CZLOWIEK, CHOC W OTOCZENIU PANI M ZAPEWNE MA WIELE DO POWIEDZENIA...

  JAK WIEMY I BISKUP MOZE OKAZAC SIE ZLYM CZLOWIEKIEM. A KTOS WYTATUOWANY MOZE PIEC NAJLEPSZE CIASTA W SWIECIE O DO TEGO MIEC WIEKSZE SERCE DO POMOCY NIZELI NIE JEDEN DUCHOWNY .

 • Odpowiedz Forever PIS czwartek, 13 września 2018 09:29 Umieszczone przez: Forever PIS

  .
  .
  .
  .
  .
  ..

  .DLACZEGO KOSCIOŁ NAJPIERW PROSI O WSPARCIE URZAD MIASTA W ROZNYCH KWESTIACH?

  .
  .
  .POTEM MIESZA SIE W POLITYKE I Z WYRACHOWANIEM ODSUWA DOBREGO PREZYDENTA ZEBY ZASTAPIC GO SWOJA ULUBIENICA PANIA M?
  .
  .
  .
  .
  .
  .A NA KONIEC WYPOWIADAJA UMOWE Z RADIA NADZIEJA, GDZIE 3 I POL ROKU PREZYDENT MOGL SIE WYPOWIADAC JAK WOLNY CZLOWIEK A TERAZ NAWET WSTEPU NIE MA?
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  I ZEBY BISKUPA NIE BYLO NA WYSWIECENIU ULICY???
  .
  .
  .
  .
  ..
  "MY SIE W POLITYKE NIE MIESZAMY" - RZEKŁ SWIETY BRONEK Z SADU.

 • Odpowiedz Enej czwartek, 13 września 2018 09:41 Umieszczone przez: Enej

  Co tam trolle? Brakuje argumentów to zaczyna się spamowanie?

 • Odpowiedz Serce miasta czwartek, 13 września 2018 09:42 Umieszczone przez: Serce miasta

  Chrzanowski i tak wygra te wybory

 • Odpowiedz Darekk czwartek, 13 września 2018 09:43 Umieszczone przez: Darekk

  CHRZANOWSKI 63% POPARCIA!!!!!!!

 • Odpowiedz Zaborowsky czwartek, 13 września 2018 09:46 Umieszczone przez: Zaborowsky

  Słyszeliście o programie muzyk??? Bo ja nie. Borysewicz jest w tym aspekcie znacznie bardziej konkretny

 • Odpowiedz X men czwartek, 13 września 2018 09:49 Umieszczone przez: X men

  Borys lepszy niż Muzyk,ale przy Chrzanowskim to i tak blednie

 • Odpowiedz Jadwiga czwartek, 13 września 2018 09:51 Umieszczone przez: Jadwiga

  Wszystko i tak zamknie się w pierwszej turze. Z CHRZANOWSKIM nikt nie ma szans

 • Odpowiedz Serce miasta czwartek, 13 września 2018 09:54 Umieszczone przez: Serce miasta

  Prezydent Chrzanowski zrobił to co obiecał. Prezydent nie działa tylko przed wyborami jak Muzyk, ale działał przez 4lata. Brawo dla takiego prezydenta.

 • Odpowiedz Benek czwartek, 13 września 2018 09:56 Umieszczone przez: Benek

  Od Muzyk to każdy lepszy

 • Odpowiedz takie są fakty czwartek, 13 września 2018 10:16 Umieszczone przez: takie są fakty

  Łomża na 8 miejscu na 48 miast na prawach powiatu z całej Polski w pozyskiwaniu środków unijnych. To jest obiektywny wymiar rządów Chrzanowskiego. Nikt z poprzednich Prezydentów nie był tak skuteczny w pozyskiwaniu środków zewnętrznych na inwestycje. To za kadencji Chrzanowskiego pozyskano ponad 103 000 000 zł na przeróżne inwestycje i szkolenia. Przypomnieć należy budowę lub remont wielu łomżyńskich ulic, w tym ul. Zawadzkiej, Sikorskiego, Polowej, Szosy Zambrowskiej, Poligonowej czy Niemcewicza, której remont dziś ma się zacząć. To za kadencji Chrzanowskiego pozyskano środki na remont Filharmonii i Hali Targowej. To także za obecnej władzy łomżanie korzystają z bonów na szkolenia. W końcu to Chrzanowski wprowadził samorządowe becikowe oraz bezpłatne empeki dla seniorów i kartę seniora.

 • Odpowiedz kasa czwartek, 13 września 2018 16:27 Umieszczone przez: kasa

  Prezydent finansował Radio Nadzieja dosyć duże sumy ale pewnie im za mało.Takie radio powinni sami utrzymać.Dobroć nie popłaca ,nie wpuszczają do radia prezydenta.Zwykły śmiertelnik by się tak nie zachował!!!!!!!!!!!!!!

 • Odpowiedz Ewunia piątek, 14 września 2018 05:39 Umieszczone przez: Ewunia

  Tu dopiero widać, jak Radio Nadzieja uprawia politykę.Nie da się ukryć, o co chodzi.Co wymagać od innych rozgłośni.Nie do uwierzenia, żeby Prezydentowi Łomży wypowiedzieć umowę na koniec kadencji? Kto bezpośrednio nadzoruję Radio Nadzieja?

 • Odpowiedz Gość piątek, 14 września 2018 19:55 Umieszczone przez: Gość

  Czy na zdjęciu są osoby, które były bezpośrednimi wykonawcami tej ulicy? To chyba powinny być w ubraniach roboczych jak wylewali ten asfalt. Ciekawe jak ta ich firma się nazywa bo ubranka jakieś niefirmowe takie każde od innej matki. Które to szefuje tej firmie ?

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu