wigilia2018 dom lomza
środa, 21 marca 2018 15:39

[AKTUALIZACJE] Duży pożar na Piłsudskiego. Utrudnienia w ruchu [FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
[AKTUALIZACJE] Duży pożar na Piłsudskiego. Utrudnienia w ruchu [FOTO] fot. www.mylomza.pl
Przed godziną 15.00 w hali magazynowej przy Al. Piłsudskiego niedaleko Przychodni Eskulap wybuchł pożar. W chwili obecnej prowadzona jest akcja ratowniczo-gaśnicza, w związku z czym powstały poważne utrudnienia w ruchu pojazdów. Według wstępnych ustaleń żadna osoba nie ucierpiała.

brico lomza

Pożar pojawił się przed godz. 15.00. Zauważyli go pracownicy, którzy powiadomili Straż Pożarną. W chwili obecnej strażacy prowadzą akcję ratowniczo-gaśniczą, a Policja zablokowała odcinek Al. Piłsudskiego od ronda na skrzyżowaniu z ul. Spokojną do stacji paliw Orlen. Powoduje to tworzenie się potężnych korków po obu stronach potęgowanych jeszcze przez to, że o tej porze mamy godziny szczytu komunikacyjnego. Prawdopodobnie jednak policjanci wkrótce odblokują ulicę, ponieważ jeżeli zajdzie potrzeba dojazdu na miejsce dodatkowych jednostek Straży Pożarnej będzie to w obecnej sytuacji niemożliwe.

Gaszenie pożaru wciąż trwa, zatem jest oczywiście za wcześniej na jakiekolwiek informacje o jego przyczynach a także o poniesionych stratach. Z pierwszych informacji wynika natomiast, że nikt w pożarze nie ucierpiał i straty prawdopodobnie bedą jedynie materialne.

[AKTUALIZACJA godz. 15.42] Jak poinformowała nas asp. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży, ruch na Al. Piłsudskiego jest obecnie kierownay przez Policję.

[AKTUALIZACJA godz. 15.45] Z naszych informacji z miejsca akcji wynika, że Al. Piłsudskiego ponownie została zamknięta przez Policję prawdopodobnie z powodu dużego zadymienia okolicy pożaru. Kierowcom zalecamy omijanie tego rejonu Łomży, bo nie wiadomo jak długo może potrwać akcja.

[AKTUALIZACJA godz. 16.23] Aleja Piłsudskiego została odblokowana. Ruch pojazdów odbywa się w obu kierunkach. Akcja gaśnicza jeszcze trwa, ale zagrożenie zmalało na tyle, że nie ma potrzeby dalszego wstrzymywania ruchu.

Galeria zdjęć

13 komentarzy

 • Odpowiedz real środa, 21 marca 2018 15:55 Umieszczone przez: real

  Policja wykazała się dużą fachowością działania i całkowicie zablokowała ważną dla ruchu w mieście ulicę. Zablokowała tak szczelnie, że nawet dodatkowe pojazdy straży nie mogłyby się tam dostać. A mówią, że myślenie nie boli.

 • Odpowiedz polon środa, 21 marca 2018 15:59 Umieszczone przez: polon

  najważniejsze ze wg policji poród odebrali , t i tyle w temacie

 • Odpowiedz pozdrawiam środa, 21 marca 2018 17:22 Umieszczone przez: pozdrawiam

  Godzina 15.00 ruch odbywa się normalnie, płynnie, samochody straży pożarnej dojeżdżają, aż tu wyjeżdża policja i blokuje ulicę. No to zaczęły się korki.

 • Odpowiedz mała czarna środa, 21 marca 2018 17:48 Umieszczone przez: mała czarna

  Jasne, ale jakby ktoś się podtrul dymem, wlazl bliżej sobie popatrzeć i cos by się stało, czy tez niezauważony pieszy zostałby potrącony, to byście pisali gdzie była policja.
  Bardzo dobrze zrobili, blokując przejazd ulica!!

 • Odpowiedz Jamespyday środa, 21 marca 2018 17:54 Umieszczone przez: Jamespyday

  Chip Satış

 • Odpowiedz ¯\\\_(ツ)\_/¯ środa, 21 marca 2018 18:43 Umieszczone przez: ¯\\\_(ツ)\_/¯

  Akcja jak by się gaspol palił

 • Odpowiedz M.D. środa, 21 marca 2018 19:21 Umieszczone przez: M.D.

  Jakby się Gaspol palił to trzeba byłoby spierniczać na drugi koniec miasta. ;)

 • Odpowiedz to jest oczywiste środa, 21 marca 2018 19:33 Umieszczone przez: to jest oczywiste

  Lepiej jest zrobić za dużo niż za mało, szczególnie jeśli chodzi o życie.

 • Odpowiedz obserwator środa, 21 marca 2018 19:57 Umieszczone przez: obserwator

  Gaspolu na szczęście już nie ma...

 • Odpowiedz real czwartek, 22 marca 2018 08:38 Umieszczone przez: real

  Do to jest oczywiste. Od policji, tak zresztą jak i od innych specjalistycznych służb, musimy oczekiwać fachowego działania. Za dużo czy za mało to może zrobić laik, ale nie fachowiec. Uwidocznił się brak przygotowania policji do tego typu sytuacji oraz zła analiza i ocena na miejscu zdarzenia, a to spowodowało podjęcie złych decyzji, skutkujących zarówno na działanie służb ratowniczych jak i na życie miasta i mieszkańców. W takiej sytuacji robienie za dużo jest tak samo złe jak i za mało. Przy takiej fachowości nam mieszkańcom pozostaje się tylko modlić, aby nic takiego więcej nie miało miejsca.

 • Odpowiedz simka czwartek, 22 marca 2018 09:16 Umieszczone przez: simka

  A najłatwiej jest krytykować, w tej dziedzinie to fachowców nigdzie nie brakuje.

 • Odpowiedz no nie mogę czwartek, 22 marca 2018 10:01 Umieszczone przez: no nie mogę

  Pajace znad klawiatury oczywiście najlepiej wiedzą co ma robić policja ,straż i pogotowie.A znają się tylko na mieszaniu betonu od rana do wieczora na budowie

 • Odpowiedz sfsd czwartek, 22 marca 2018 11:28 Umieszczone przez: sfsd

  Znaleźć piromana za d i do studni

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu