wtorek, 06 lutego 2018 14:16

Nowy Inspektor Sanitarny w Łomży

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Przemysław Gosk został nowym Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w Łomży. Funkcję tę będzie pełnił przez okres pięciu lat w okresie od 1 lutego 2018 roku do 31 stycznia 2023 roku. Zastąpił na tym stanowisku Agnieszkę Grzeszczuk.

brico 2019 1

Przemysław Gosk posiada tytuł doktora nauk medycznych w zakresie biologii medycznej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W ostatnich latach pracował w Zakładzie Diagnostyki Laboratoryjnej Szpitala Wojewódzkiego w Łomży oraz Zakładzie Diagnostyki Laboratoryjnej Mazowieckiego Szpitala Onkologicznego w Wieliszewie.

Jak czytamy w Informacji Urzędu Miejskiego w Łomży, nowy inspektor spełnia wszystkie wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 22 marca 2010 roku w sprawie kwalifikacji wymaganych na poszczególne stanowiska pracy w Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej. Posiadane przez niego wykształcenie i kwalifikacje zawodowe są zgodne z rozporządzeniem z dnia 11 czerwca 2010 roku w sprawie wykazu specjalizacji w dziedzinach mających zastosowanie w realizacji zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

W górę