piątek, 21 kwietnia 2017 07:56

A jaka jest Twoja grupa krwi? Promujemy łomżyńskie Motoserce [VIDEO i FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(5 głosów)
A jaka jest Twoja grupa krwi? Promujemy łomżyńskie Motoserce [VIDEO i FOTO] fot. Kinga Polkowska
Przygotowania do Motoserca 2017 wkroczyły już na ostatnią prostą i czas na działania promocyjne, aby impreza uzyskała jak największy rozgłos. Wczoraj na Starym Rynku miała miejsce sesja fotograficzna z udziałem czterech modelek, której efektem będą zdjęcia promujące oddawanie krwi na tejże imprezie.

banerwww4

Organizatorem trzeciej już edycji Motoserca w naszym mieście jest klub motocyklowy Wild Dogs Łomża, oraz Miasto Łomża, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Łomża, Mariusza Chrzanowskiego.

W tym roku, Organizatorzy zapraszają do oddawania krwi na hasło: MOTOSERCE, w regionalnym oddziale RCKiK w Łomży od 2.05 do 5.05, oraz w dniu imprezy 6.05 na Starym Rynku.
Dziewczyny, a także przypadkowi przechodnie pozowały Kindze Polkowskiej do zdjęć z planszami, na których wypisane miały swoje grupy krwi. Oczywiście pozowanie musiało odbywać się na motocyklach lub w ich najbliższym sąsiedztwie. Sesja zatytułowana będzie "A jaka jest Twoja grupa krwi?" W

- Chcielibyśmy zachęcić ludzi, którzy nigdy jeszcze tej krwi nie oddawali, żeby przyszli oddać ją na Motosercu, a przy okazji dowiedzą się jaka jest ich grupa krwi, bo jest wielu takich ludzi, którzy nawet nie mają pojęcia, jaką mają grupę krwi, a mają po trzydzieści parę lat, więc świetna okazja, żeby się przekonać, a przy okazji zrobić coś dobrego - wyjaśnia Grochu, jeden z organizatorów imprezy zaplanowanej na 6 maja.

Na ten dzień organizatorzy zapraszają krwiodawców i wszystkich mieszkańców na Stary Rynek, gdzie odbędzie się finał tegorocznego Motoserca. Szczegóły imprezy nie są jeszcze znane, ale na pewno nie zabraknie rozrywki, konkursów z nagrodami i licznych atrakcji. Zapewne przez Łomżę przejedzie też kawalkada kilkuset motocykli, co jest już tradycją tego zlotu. Wieczorem zaś rozpocznie się koncert muzyczny, a na scenie zobaczymy m.in. aktualnego uczestnika IDOLA Polsatu, a być może wkrótce zwycięzcę tego show, Adama Kalinowskiego. Gwiazdą wieczoru będzie co prawda zespół LUXTORPEDA, ale liczymy na to, że talent młodego łomżyniaka przyćmi ten blask.

Najważniejsze tego dnia będą jednak dwa krwiobusy, które zostaną ustawione na Starym Rynku. Każdy dawca dostanie do wypełnienia kupon, który upoważni go do losowania jednej z trzech głównych nagród o znacznej wartości ufundowanych przez sponsorów.

Tegoroczne Motoserce wspierają: PEPEES, MPEC, MAX BIKE, EDICARE, PHU KRZYŚ, XXL FORMAT, MEDIAEXPERT, BRICOMARCHE, producent smyczy - firma DRAGON z Nowego Targu, LABIRYNT, WORD Łomża, DOBRA DRUKARNIA, Fundacja DR OTIS, producent koszulek motocyklowych - firma Czarna Owca, Ośrodek Szkolenia Kierowców – Arkadiusz Baczewski.

Impreza cieszy się w Łomży niesłabnącą popularnością i jak zaznaczają Organizatorzy, nie byłoby to możliwe gdyby nie zaangażowanie sponsorów, którzy aktywnie wspierają ich działania. Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie na fanpejdżu łomżyńskiego Motoserca: https://www.facebook.com/Motoserce-%C5%81om%C5%BCa-1706989762911758/?fref=ts

Galeria zdjęć

W górę