piątek, 21 kwietnia 2017 07:56

A jaka jest Twoja grupa krwi? Promujemy łomżyńskie Motoserce [VIDEO i FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(5 głosów)
A jaka jest Twoja grupa krwi? Promujemy łomżyńskie Motoserce [VIDEO i FOTO] fot. Kinga Polkowska
Przygotowania do Motoserca 2017 wkroczyły już na ostatnią prostą i czas na działania promocyjne, aby impreza uzyskała jak największy rozgłos. Wczoraj na Starym Rynku miała miejsce sesja fotograficzna z udziałem czterech modelek, której efektem będą zdjęcia promujące oddawanie krwi na tejże imprezie.
techmatix2

Organizatorem trzeciej już edycji Motoserca w naszym mieście jest klub motocyklowy Wild Dogs Łomża, oraz Miasto Łomża, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Łomża, Mariusza Chrzanowskiego.

W tym roku, Organizatorzy zapraszają do oddawania krwi na hasło: MOTOSERCE, w regionalnym oddziale RCKiK w Łomży od 2.05 do 5.05, oraz w dniu imprezy 6.05 na Starym Rynku.
Dziewczyny, a także przypadkowi przechodnie pozowały Kindze Polkowskiej do zdjęć z planszami, na których wypisane miały swoje grupy krwi. Oczywiście pozowanie musiało odbywać się na motocyklach lub w ich najbliższym sąsiedztwie. Sesja zatytułowana będzie "A jaka jest Twoja grupa krwi?" W

- Chcielibyśmy zachęcić ludzi, którzy nigdy jeszcze tej krwi nie oddawali, żeby przyszli oddać ją na Motosercu, a przy okazji dowiedzą się jaka jest ich grupa krwi, bo jest wielu takich ludzi, którzy nawet nie mają pojęcia, jaką mają grupę krwi, a mają po trzydzieści parę lat, więc świetna okazja, żeby się przekonać, a przy okazji zrobić coś dobrego - wyjaśnia Grochu, jeden z organizatorów imprezy zaplanowanej na 6 maja.

Na ten dzień organizatorzy zapraszają krwiodawców i wszystkich mieszkańców na Stary Rynek, gdzie odbędzie się finał tegorocznego Motoserca. Szczegóły imprezy nie są jeszcze znane, ale na pewno nie zabraknie rozrywki, konkursów z nagrodami i licznych atrakcji. Zapewne przez Łomżę przejedzie też kawalkada kilkuset motocykli, co jest już tradycją tego zlotu. Wieczorem zaś rozpocznie się koncert muzyczny, a na scenie zobaczymy m.in. aktualnego uczestnika IDOLA Polsatu, a być może wkrótce zwycięzcę tego show, Adama Kalinowskiego. Gwiazdą wieczoru będzie co prawda zespół LUXTORPEDA, ale liczymy na to, że talent młodego łomżyniaka przyćmi ten blask.

Najważniejsze tego dnia będą jednak dwa krwiobusy, które zostaną ustawione na Starym Rynku. Każdy dawca dostanie do wypełnienia kupon, który upoważni go do losowania jednej z trzech głównych nagród o znacznej wartości ufundowanych przez sponsorów.

Tegoroczne Motoserce wspierają: PEPEES, MPEC, MAX BIKE, EDICARE, PHU KRZYŚ, XXL FORMAT, MEDIAEXPERT, BRICOMARCHE, producent smyczy - firma DRAGON z Nowego Targu, LABIRYNT, WORD Łomża, DOBRA DRUKARNIA, Fundacja DR OTIS, producent koszulek motocyklowych - firma Czarna Owca, Ośrodek Szkolenia Kierowców – Arkadiusz Baczewski.

Impreza cieszy się w Łomży niesłabnącą popularnością i jak zaznaczają Organizatorzy, nie byłoby to możliwe gdyby nie zaangażowanie sponsorów, którzy aktywnie wspierają ich działania. Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie na fanpejdżu łomżyńskiego Motoserca: https://www.facebook.com/Motoserce-%C5%81om%C5%BCa-1706989762911758/?fref=ts

Galeria zdjęć

10 komentarzy

 • Odpowiedz Sąsiad_e piątek, 21 kwietnia 2017 08:33 Umieszczone przez: Sąsiad_e

  WTF is Kinga Polkowska??

 • Odpowiedz Gott mit uns ? nadal na Krzyżu ? Ubi crux, ibi lux ... crux żelazny ? Sapientia huius mundi, stultitia est apud Deum ? piątek, 21 kwietnia 2017 08:59 Umieszczone przez: Gott mit uns ? nadal na Krzyżu ? Ubi crux, ibi lux ... crux żelazny ? Sapientia huius mundi, stultitia est apud Deum ?

  strasznie dużo krwi potrzebują ostatnimi czasy ??? nasza populacja maleje a zapotrzebowanie krwi wzrasta wraz ze wzrostem kultu kultury Hierarchii krwiopijców

  te modelki wyglądają - radośnie - na tym rynku jak Niemki podczas II Wojny Światowej na prowincji używane do propagandy jak zawsze czynionej w dobrej wierze i w zbożnym celu

  ps

  Ego mitto vos sicut oves in medio leporum (?) między rządnych krwi (ofiary) imperialnych pasterzy własnej Chwały (!)

 • Odpowiedz 3 piątek, 21 kwietnia 2017 14:28 Umieszczone przez: 3

  3

 • Odpowiedz qwer piątek, 21 kwietnia 2017 18:33 Umieszczone przez: qwer

  super dziewczyny!!!

 • Odpowiedz PiSiorek sobota, 22 kwietnia 2017 13:28 Umieszczone przez: PiSiorek

  moja grupa to PiS+

 • Odpowiedz pedoPiS sobota, 22 kwietnia 2017 13:30 Umieszczone przez: pedoPiS

  super!, szczególnie te dwie na trzeciej fotce...

 • Odpowiedz ............ sobota, 22 kwietnia 2017 13:51 Umieszczone przez: ............

  @ PiSiorek

  "ks. kard. Sarah odniósł się do zagrożenia islamem" (w wywiadzie dla stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie) prefekt Kongregacji ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów uważa że islam zagraża przede wszystkim "społeczeństwom kontynentu europejskiego, które zbyt często nie mają już prawdziwej tożsamości i religii (???), zatraciły nawet wszelką wolę walki w obronie swej tożsamości".

  podkreślam

  społeczeństwom kontynentu europejskiego, które zbyt często nie mają już prawdziwej tożsamości i religii (???), zatraciły nawet wszelką wolę walki w obronie swej tożsamości".

  TO CZYTELNY DLA NIELICZNYCH język ks.ENIGMY zbierających krew od tych co nie kumają co to znaczy "oddaj krew z Chrystusem"


  ps

  oni od "prawdziwych katolików" w tym do "prawdziwych polaków" mówią o "prawdziwej tożsamości" o "prawdziwej religii" wskrzeszając w nich za wszelką ceną wolę walki w obronie status quo "tożsamości" ich własnej zakłamanej hierarchii egocentrycznych potrzeb+ podstępnej dominacji obłudy kanonizowanej na najwyższe dobro ludzkości

 • Odpowiedz co zł/ego jest w Dziesięciu Przykazaniach z arcy pasterskim sarkazmem sobota, 22 kwietnia 2017 14:05 Umieszczone przez: co zł/ego jest w Dziesięciu Przykazaniach z arcy pasterskim sarkazmem "szlachetnej paczki" wielbicieli stryczka pytała ex/terytorialna "Krynica" "MONdrości" przy podstępem "ukrzyżowanym" (w) sejmie

  @ pedoPiS

  gdzie diabeł nie może tam po"krew'ną" (duszę) pośle

 • Odpowiedz qwerty niedziela, 23 kwietnia 2017 05:41 Umieszczone przez: qwerty

  Moja grupa krwi to ARh-

 • Odpowiedz Talk niedziela, 23 kwietnia 2017 09:46 Umieszczone przez: Talk

  Grochu te modelki moglyby byc lepsze...

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu