wtorek, 18 kwietnia 2017 14:37

Premier Morawiecki odwiedzi w maju Łomżę [VIDEO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(6 głosów)
O planowanej na 11 maja wizycie w Łomży wicepremiera, ministra rozwoju i finansów, Mateusza Morawieckiego poinformował podczas dzisiejszego spotkania z dziennikarzami Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski. Morawiecki ma wziąć udział w konferencji "Przedsiębiorcza Łomża - otwarta na rozwój".

Podczas konferencji, która odbędzie się w auli Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości, zaprezentowana zostanie rządowa "Strategia na rzecz odpowiedzialnego rozwoju" oraz jej wpływ na nasze miasto i województwo podlaskie.

- Konferencja odbędzie się pod patronatem Ministerstwa Rozwoju i Finansów, a swój udział zapowiedział wicepremier Mateusz Morawiecki - przekazał Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski.

Planowana konferencja z udziałem wicepremiera zostanie podzielona na części. Najpierw przedstawiciele rządu będą informować o planowanych i wprowadzanych już zmianach, a następnie odbywać się będzie dyskusja z udziałem ekspertów, podczas której będzie można zadawać pytania. Władze miasta planują także wizytę studyjną w jednym z łomzyńskich przedsiębiorstw.

Spotkanie z mediami, podczas którego Prezydent Mariusz Chrzanowski wraz ze swoim zastępcą Andrzejem Garlickim poinformowali o planowanej konferencji z udziałem wicepremiera transmitowaliśmy na zywo, a jego zapis wideo dostępny jest poniżej.

W górę