Łomża
piątek, 15 lutego 2019 15:40

WETA podpisała umowy patronackie [VIDEO i FOTO]

Napisał mylomza
Uczniowie WETY będą zgłębiali tajniki praktyk zawodowych u pracodawców, a pracodawcy będą mogli ingerować w program nauczania, aby był on dostosowany do potrzeb rynku pracy. Uroczystość podpisania umów patronackich odbyła się dzisiaj w budynku Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży.
piątek, 15 lutego 2019 14:19

Zespół BOYS zagra w Venedzie!

Napisał mylomza
Już 24 lutego mieszkańców Łomży czeka wyjątkowe show! Galerię Veneda odwiedzi zespół BOYS, aby wesprzeć cierpiącego na padaczkę lekooporną i wiotkie porażenie mózgowe-czterokończynowe Filipka. Jesteśmy pewni, że znany wszystkim zespół przyciągnie tłumy! Kto jeszcze zagra dla Filipka?
Pierwszą konferencję prasową "Przyjaznej Łomży" po ubiegłorocznych wyborach samorządowych poświęcono przede wszystkim kwestii śmieci. - Kurz wyborczy opadł. Przyjazna Łomża pamięta o programie. Będziemy ten program realizować. Tak jak mówiliśmy podczas kampanii - mówił Dariusz Domasiewicz. 
Wiele osób zdecydowało się odwiedzić lodowisko "Biały Orlik" i spędzić wieczór jeżdżąc na łyżwach przy muzyce disco. O dobrą walentynkową zabawę zadbał MOSiR we współpracy z MDK-DŚT. Oprócz odpowiedniej muzyki, lodowisko zyskało efektywną świetlną aranżację.
piątek, 15 lutego 2019 07:40

Zbliża się kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego

Napisał mylomza
Już od 1 marca będzie można składać propozycje zadań do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego na 2020 rok. Koszt pojedynczego zadania nie może przekroczyć kwoty 220 tys. złotych brutto, a w przypadku  Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego 100 tys. złotych brutto. Zadania będzie można zgłaszać do 24 marca.
piątek, 15 lutego 2019 07:19

Łomża Jasne i Łomża Miodowe wyróżnione

Napisał mylomza
Łomża Jasne i Łomża Miodowe zostały nagrodzone prestiżowym certyfikatem jakości produktu "Doceń Polskie". Łomżyńskie piwa zdobyły także tytuł Top Produkt, przyznawany wyłącznie wyróżniającym się artykułom spożywczym. Jury jednogłośnie przyznało najwyższe noty.
Nowoczesny ośrodek badawczo-doświadczalny ma powstać na terenie bazy produkcyjnej "Grabówka" przy ul. Nowogrodzkiej, Według założeń, mają być tu produkowane rośliny ozdobne wykorzystywane do nasadzeń na terenie Łomży. Całość ma kosztować ok. 15 mln złotych, ale 90 proc. środków MPGKiM zamierza pozyskać ze źródeł zewnętrznych.  
czwartek, 14 lutego 2019 15:46

Łomża: "Rodzina siłą narodu" [FOTO]

Napisał mylomza
Uczestnicy corocznej akcji Młodzieży Wszechpolskiej pn. "Kocham Polskę" rozdawali dzisiaj w Łomży plakaty o tematyce narodowo-patriotycznej. - W ten dzień jako Młodzież Wszechpolska przypominamy o miłości do ojczyzny - mówiła Kinga Dubrawska, Prezes Okręgu Podlaskiego MW.
czwartek, 14 lutego 2019 13:22

77. rocznica utworzenia Armii Krajowej [FOTO]

Napisał mylomza
Przedstawiciele władz samorządowych, służby mundurowe i delegacje szkół uczciły 77. rocznicę utworzenia największej podziemnej armii w okupowanej Europie. Uroczystość złożenia kwiatów pod pomnikiem Armii Krajowej w Łomży odbyła się punktualnie w południe.
Łomżyńscy policjanci poszukują zaginionego 64-letniego mieszkańca Łomży. Mężczyzna wczoraj wysiadł z taksówki na ulicy Akademickiej i oddalił się w nieznanym kierunku. Według ustaleń śledczych, 64-latek ostatni raz widziany był na ulicy Bema. Do tej pory nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Światowy Dzień Chorego obchodzony był 11 lutego pod hasłem "Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie". Uczniowie ZSWiO Nr 7 przyłączyli się do obchodów i przekazali wczoraj pluszaki małym pacjentom łomżyńskiego szpitala. Prezenty wywołały uśmiech na twarzach dzieci i na pewno umilą trudny czas choroby.
Masarnia Tradycja&Smak i sieć Sklepów pod Dębem (dworzec PKS) przygotowały dla swoich klientów kolejną niespodziankę. Smakoszom pysznych domowych wędlin, proponujemy znakomity chleb LITEWSKI. Pierwsza dostawa świeżego oryginalnego pieczywa już w najbliższą sobotę.
środa, 13 lutego 2019 08:15

Zima w odwrocie?

Napisał mylomza
Według prognoz synoptyków, czeka nas wyjątkowe jak na tę porę roku ocieplenie. Temperatura pod koniec tygodnia w zachodniej Polsce wzrośnie nawet do 10 stopni na plusie. Chociaż środa przywitała nas śniegiem, niedługo odwiedzą nas promienie Słońca. Czy wiosenny epizod ma szansę zmienić się w regularną wiosnę?
Ponad trzydzieści pięknych dziewcząt powalczy o tytuł Miss Ziemi Łomżyńskiej 2019 i Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2019. Podczas finału jednej z kandydatek zostanie przyznany tytuł Miss Portalu mylomza.pl i specjalna nagroda od naszego serwisu. O tym, która z dziewcząt założy szarfę, zdecydują nasi Czytelnicy.
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 507

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu