bo2018 dni jedwabne 2017
Łomża
poniedziałek, 26 czerwca 2017 14:28

Szeroka Zawadzka otwarta i poświęcona [FOTO]

Napisał gak
Przebudowany fragment ulicy Zawadzkiej od Ronda Solidarności do Przykoszarowej został dziś oficjalnie otwarty przez władze i poświęcony przez biskupa Janusza Stepnowskiego. Ponad 400-metrowej długości odcinek oddany został do użytku już w pierwszej połowie czerwca. Brakuje jeszcze tylko działającej sygnalizacji świetlnej.
poniedziałek, 26 czerwca 2017 13:48

Mobilne Kino i Food Trucki w Łomży [FOTO]

Napisane przez materiał promocyjny
Galeria Łomża zadbała o to, aby najbliższy weekend w mieście upłynął pod znakiem doskonałej zabawy. Od 30 czerwca do 2 lipca przy centrum handlowym odbędzie się Wielki Letni Piknik, którego atrakcjami będą mobilne kino oraz wyjątkowa uczta smaków świata, którą zapewnią food trucki.
poniedziałek, 26 czerwca 2017 10:27

Pychówki i wianki pływały po Narwi [VIDEO i FOTO]

Napisał gak
Na pomysł połączenia dwóch imprez wpadli w tym roku ich organizatorzy, co miało zapewne zwiększyć frekwencję. Mowa o Festynie na Jana i Wyścigu Pychówek. Okazało się jednak, że 1+1 wcale nie musi równać się 2, a potencjalnych widzów i uczestników imprezy bardziej przekonały inne propozycje odbywające się w sobotę w Łomży.
poniedziałek, 26 czerwca 2017 08:21

Czescy policjanci z wizytą w łomżyńskiej komendzie

Napisał gak
Dwuosobową delegację policjantów z Czech gości od kilku dni Komenda Miejska Policji w Łomży. Trwająca wizyta zagranicznych kolegów po fachu łomżyńskich funkcjonariuszy zorganizowana została w ramach wymiany Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA, do którego należą także policjanci z Łomży.
poniedziałek, 26 czerwca 2017 07:54

Festyn Rodzinny w ŁSM [VIDEO i FOTO]

Napisał gak
Obchodzony 1 lipca Międzynarodowy Dzień Spółdzielczości było okazją do organizacji Festynu Rodzinnego przez Łomżyńską Spółdzielnię Mieszkaniową. Impreza, choć w samym środku zakłócona przez obfite opady deszczu, okazała się bardzo udana, a słońce, które powróciło po ulewie, z powrotem przyciągnęło mieszkańców.
- Naszym głównym celem jest zakup sprzętu nagłośnieniowego, który umożliwi nam przeprowadzanie prób w komfortowych warunkach, a co za tym idzie, da nam możliwość dalszego rozwoju. Staniemy się niezależni -  informują młodzi członkowie Kapucyńskiego Zespołu Uwielbienia, którzy przez platformę crowdfundingową wspieram.to zabierają fundusze na sprzęt nagłośnieniowy.
Po kilkunastu latach przerwy z okazji Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości zorganizowano wczoraj w skyte parku przy ul. Księżnej Anny festyn rodzinny. Organizatorzy już mówią o kolejnych imprezach. Nikt nie spodziewał się, że piknik, z mnóstwem atrakcji, przyciągnie tak tłumnie publiczność.
sobota, 24 czerwca 2017 12:01

Srebrny jubileusz na zakończenie roku szkolnego [VIDEO i FOTO]

Napisane przez mano
II Liceum Ogólnokształcące im . M. Konopnickiej w Łomży obchodzi w tym roku swój srebrny jubileusz. W czerwcu 1992 roku decyzją Kuratora Oświaty powołano do życia drugą w mieście ogólnokształcącą szkołę średnią.
sobota, 24 czerwca 2017 10:31

Zasłużone wakacje uczniów łomżyńskiej Wety [VIDEO i FOTO]

Napisane przez mano
- Mam wspaniałych uczniów, którym chce się uczyć, którzy pragną uzyskać jak najlepsze umiejętności- mówi Bogumiła Olbryś, dyrektor Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży dodając jednocześnie, że jej uczniowie bardzo aktywnie uczestniczyli w życiu społecznym miasta. 
sobota, 24 czerwca 2017 08:46

Kolejna akcja charytatywna łomżyńskich kibiców

Napisał gak
Kibice ŁKS-u 1926 Łomża wielokrotnie już pokazali, że poza stadionem również wykazują aktywność i nie chodzi o tę pokazywaną najchętniej przez media. Łomżyńscy fani piłki nożnej regularnie organizują akcje charytatywne. Właśnie rusza kolejna. Tym razem każdy może się przyłączyć!
W roku szkolnym 2016/2017 uczniowie klasy II-III i klasy I-III ZET Zespołu Szkół Specjalnych w Łomży wraz z wychowawcami - Martą Biedrzycką i Barbarą Walczuk - realizowali projekt ogłoszony przez Fundację Banku Ochrony Środowiska, w trosce o zdrowie młodego pokolenia.
piątek, 23 czerwca 2017 11:10

Na Festiwal z MPK

Napisał gak
Zbliża się XXIV Międzynarodowy Festiwal Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża 2017. Widząc zainteresowanie oraz potrzeby mieszkańców Łomży i okolic, podobnie jak w latach ubiegłych, MPK planuje uruchomić specjalne linie festiwalowe, które dowiozą publiczność na „Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża".
piątek, 23 czerwca 2017 10:39

ŁSM zaprasza na Festyn z okazji Dnia Spółdzielczości

Napisał gak
Międzynarodowy Dzień Spółdzielczości Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa świętować będzie na rodzinnym pikniku, który wspólnie z Ogniskiem TKKF "Zefir" organizuje dla wszystkich mieszkańców w najbliższą niedzielę na terenie Parku im. Jana Pawła II. W programie liczne występy muzyczno-wokalne na scenie oraz mnóstwo atrakcji dla najmłodszych.
piątek, 23 czerwca 2017 09:16

Złote Tarcze na koniec gimnazjum [FOTO]

Napisał gak
Wręczenie Złotych i Srebrnych Tarcz było kulminacyjnym momentem pożegnania tegorocznych absolwentów Publicznego Gimnazjum Nr 6 w Łomży. Dla części z nich pożegnanie to było tylko symboliczne. Niektórzy już we wrześniu powrócą w to samo miejsce, by kontynuować naukę w I Liceum Ogólnokształcącym.
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 403

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback