rekrutacja 2017
gak

gak

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

czwartek, 17 sierpnia 2017 13:13

52-letni mężczyzna utonął w Narwi

52-letni mieszkaniec Ostrołęki utonął w Narwi. Poszukiwania mężczyzny trwały od wtorkowego wieczoru, kiedy to wszedł do rzeki i po chwili bliscy, z którymi spędzał wolny czas nad Narwią, stracili go z oczu. Ciało ostrołęczanina wyłowiono dziś przed południem w pobliżu ostrołęckiego portu, czyli rejonu oznaczonego jako czarny punkt.
czwartek, 17 sierpnia 2017 12:04

„Znaczki z Paczki” na misje

Więziennicy z Zakładu Karnego w Czerwonym Borze przekazali ok 5 kg ostemplowanych znaczków pocztowych zebranych wśród osadzonych księżom Werbistom z Pieniężna. To odzew na prowadzoną przez nich od lat akcję „Każdy znaczek wspiera misję".
Zarząd Województwa zaakceptował w środę, 16 sierpnia listę kolejnych gmin, które otrzymają pieniądze na opracowanie lub aktualizację programów rewitalizacji. Łączna kwota przyznana na to zadanie to blisko 600 tys. zł. Najwyższą kwotę dofinansowania otrzyma Gmina Łomża.
Muzeum Północno-Mazowieckie oraz Galeria 6na9 Agnieszki Zielewicz i Bractwo Bartne Fratrum Mellicidarum zapraszają w niedzielę 20 sierpnia 2017 roku, w godz. 10.00-18.00, do Skansenu Kurpiowskiego im. Adama Chętnika w Nowogrodzie na XXI „Niedzielę św. Rocha". Głównym tematem tegorocznej imprezy będzie bartnictwo.
W końcu lipca br. do Oddziałowej Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu w Białymstoku wpłynął wniosek o wznowienie postępowania i dokończenie zawieszonych 16 lat temu ekshumacji szczątków zamordowanych Żydów znajdujących się w stodole w Jedwabnem. Wnioskodawca wskazał również żyjącego, naocznego świadka tamtych tragicznych wydarzeń i wniósł o jego przesłuchanie. To 89-letnia kobieta, mieszkanka Orzysza.
Impreza z alkoholem i miss mokrego podkoszulka czyli wszystko to, czego nie ma w Łomży - będzie w Nowogrodzie. MOTOSFORA 2017 - Reaktywacja nadchodzi! Już w najbliższy weekend. Specjalna promocja dla mieszkańców Łomży i okolic - wjazdówka za pół ceny. Bo imprezować, to trzeba umieć!
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia oraz Liceum Plastyczne to dwie łomżyńskie szkoły, które znalazły się na liście 139 placówek szkolnictwa artystycznego prowadzonych przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, które otrzymają środki na modernizację energetyczną zajmowanych budynków.
Oficjalnego otwarcia doczekała się dzisiaj droga gminna nr 105 689 B Grzymały Szczepankowskie – Mikołajki, zrealizowana przez Gminę Łomża jako inwestora w formule „zaprojektuj i wybuduj". Roboty budowlane zakończyły się 31 lipca 2017 r.
Koncert patriotyczny na Starym Rynku w Łomży zakończył obchodzone we wtorek 15 sierpnia Święto Wojska Polskiego. Przed łomżyńską publicznościa zaprezentowali się Sara „5tka" z Łomży, Łukasz Szymański „Lukasyno" z Białegostoku oraz rockowy zespół „Contra Mundum" z Warszawy.
Budowa fabryki proszków mlecznych Mlekovita 3 wraz z zapleczem socjalno-biurowym oraz infrastrukturą techniczną i dostawą części urządzeń w Wysokiem Mazowieckiem została nominowana w konkursie Top Inwestycje Polski Wschodniej 2017. Wartość inwestycji to ponad 380 mln zł.
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 664

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback