bo2018 dni jedwabne 2017
gak

gak

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Już od piątku 30 czerwca rozpoczną się koncerty w ramach XXIV Międzynarodowego Festiwalu Muzyczne Dni Drozdowo - Łomża 2017. Na Preludium Festiwalu organizatorzy zapraszają właśnie ostatniego dnia czerwca do łomżyńskiej katedry, gdzie odbędzie się recital organowy. Wystąpi GABRIELAANA NAVARRO LANDAVERRIA.
poniedziałek, 26 czerwca 2017 14:42

Pożar od pioruna ugaszony w zarodku

Szybko i sprawnie przeprowadzona akcja ratowniczo-gaśnicza straży pożarnej pozwoliła na uratowanie dobytku rodziny we wsi Zanklewo w gminie Wizna, której dom mógł spłonąć po uderzeniu pioruna. Na szczęście spalił się tylko mały fragment dachu, a co najważniejsze - nikt nie ucierpiał.
poniedziałek, 26 czerwca 2017 14:28

Szeroka Zawadzka otwarta i poświęcona [FOTO]

Przebudowany fragment ulicy Zawadzkiej od Ronda Solidarności do Przykoszarowej został dziś oficjalnie otwarty przez władze i poświęcony przez biskupa Janusza Stepnowskiego. Ponad 400-metrowej długości odcinek oddany został do użytku już w pierwszej połowie czerwca. Brakuje jeszcze tylko działającej sygnalizacji świetlnej.
Podlaski poseł Kukiz'15 Adam Andruszkiewicz zaprezentował wspólnie z działaczami tej partii ogólnopolski projekt dotyczący startu w wyborach samorządowych. W dużym skrócie, partia zaprasza na swoje listy wszystkich chętnych i przekonuje, że ten samorządowy pomysł jest "nowatorski" w polskiej rzeczywistości.
150 hodowców zwierząt hodowlanych z dumą prezentowało w Szepietowie swoje zwierzęta. W sumie na wystawie w Podlaskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego podziwiać można było około tysiąca zwierząt. Jury wybrało też najlepszych hodowców.
poniedziałek, 26 czerwca 2017 10:27

Pychówki i wianki pływały po Narwi [VIDEO i FOTO]

Na pomysł połączenia dwóch imprez wpadli w tym roku ich organizatorzy, co miało zapewne zwiększyć frekwencję. Mowa o Festynie na Jana i Wyścigu Pychówek. Okazało się jednak, że 1+1 wcale nie musi równać się 2, a potencjalnych widzów i uczestników imprezy bardziej przekonały inne propozycje odbywające się w sobotę w Łomży.
Polonijne Igrzyska Młodzieży Szkolnej im. Jana Stypuły już po raz 17. rozpoczęły się w Łomży. Wśród blisko 600 młodych sportowców - Polaków mieszkających stale za granicą, prym jak zwykle wiodą ci ze wschodu. Po raz pierwszy pojawiła się jednak grupa z Irlandii. Do czwartku rywalizować będą między sobą i młodymi łomżyniakami w 10 dyscyplinach sportowych.
Dwuosobową delegację policjantów z Czech gości od kilku dni Komenda Miejska Policji w Łomży. Trwająca wizyta zagranicznych kolegów po fachu łomżyńskich funkcjonariuszy zorganizowana została w ramach wymiany Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA, do którego należą także policjanci z Łomży.
poniedziałek, 26 czerwca 2017 07:54

Festyn Rodzinny w ŁSM [VIDEO i FOTO]

Obchodzony 1 lipca Międzynarodowy Dzień Spółdzielczości było okazją do organizacji Festynu Rodzinnego przez Łomżyńską Spółdzielnię Mieszkaniową. Impreza, choć w samym środku zakłócona przez obfite opady deszczu, okazała się bardzo udana, a słońce, które powróciło po ulewie, z powrotem przyciągnęło mieszkańców.
poniedziałek, 26 czerwca 2017 07:03

Wraki zaorały piątnickie forty [VIDEO i FOTO]

Gmina Piątnica po raz pierwszy gościła na swoim terenie wyścigi z serii Polskiej Ligi Wraków. Na starcie stanęło 50 załóg. Do końca, jak to już w tej imprezie jest w zwyczaju, dotrwało tylko część z nich. Zabawa była jednak przednia, zarówno dla uczestników, jak też licznie przybyłych kibiców.
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 633

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback