jodr szepietowo
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 11:34

Wspólne tańce najmłodszych i najstarszych na zawodach w Pile

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Wspólne tańce najmłodszych i najstarszych na zawodach w Pile fot. BK Step
Jak co roku z największego turnieju street dance w Polsce RYTM ULICY z pucharem wróciły perełki łomżyńskiej szkoły tańca - Natalia Kisiel i Wiktoria Kosmowska, zajmując wysokie trzecie miejsce. Tym razem jednak największe emocje wzbudził występ formacji BK SKANSEN - oczka w głowie Marka Kisiela i Adrianny Rajkowskiej.

banerwww4

W dniach 7-9 kwietnia w Pile odbyła się 16 edycja największego turnieju street dance w Polsce RYTM ULICY. Tancerze rywalizowali indywidualnie oraz grupowo m.in. w kategoriach house dance, poppin, street dance i hip hop dance. Na parkiecie gościła najlepsza czołówka polskiej sceny tanecznej, a wśród nich tancerze Studia BKStep. W jury zasiadali topowi tancerze z Polski i zza granicy m.in. Martha Nabiwre (Szwecja), Zolsky (Polska), Franky Dee (Niemcy).

Jak co roku z pucharem wróciły perełki łomżyńskiej szkoły tańca - Natalia Kisiel i Wiktoria Kosmowska, zajmując wysokie trzecie miejsce. Utalentowane dziewczyny samodzielnie opracowały autorską choreografię. Pasja i ciężka praca oraz regularny udział w warsztatach przyniosły kolejny sukces. Młode tancerki prezentują światowy poziom co klasyfikuje je do grona prawdziwych zawodowców.

Największe emocje wzbudził tym razem występ formacji BK SKANSEN - oczka w głowie Marka Kisiela i Adrianny Rajkowskiej. Ekipa BK Skansen (30 +) w składzie: Aneta Borawska, Agnieszka Czarnecka, Aleksandra Dębek, Elżbieta Dobrońska, Marcin Fabiszewski, Alicja Górska, Tomasz Jakubiak, Marek Kisiel, Justyna Konopka, Mirosław Nicewicz, Mariusz Nowicki i Arkadiusz Statkiewicz zawirowała na parkiecie zdobywając II miejsce! To był pierwszy start turniejowy najstarszych wiekowo (30-45 lat ) tancerzy BKStepu i od razu tak spektakularne osiągnięcie na prestiżowych zawodach.

Od wielu lat marzeniem Marka Kisiela było utworzenie formacji hiphop dla dorosłych. Dwa lata temu udało się je zrealizować. Niesamowita grupa bardzo szybko się zżyła tworząc taneczną rodzinę, gdzie ojcem jest Marek, a ukochaną mamą ich choreografka Adrianna Rajkowska. To grupa niepoprawnych optymistów, która wytrwale trenuje dwa razy w tygodniu, tworząc na zajęciach atmosferę niezłej BeKi, a umiejętnościami udowadniają, że nie taki z nich znowu Skansen. Niedawno dołączyli do nich bboye legendarnego CT GROUP tworząc tym samym idealny dream team. Jak zapowiadają to dopiero początek i jeszcze nie raz sprawią, że o Łomży i jej tancerzach będzie głośno.

Galeria zdjęć

1 komentarz

  • Odpowiedz fan wtorek, 11 kwietnia 2017 15:58 Umieszczone przez: fan

    Gratulacje Skansen.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu