wszoz v2
środa, 05 kwietnia 2017 09:15

Od wczoraj możemy śledzić Julę w serialu M jak Miłość

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(5 głosów)
 Od wczoraj możemy śledzić Julę w serialu M jak Miłość fot. kadr z serialu M jak Miłość
W ocinku 1292 serialu M jak Miłość na ekranie zadebiutowała Julita Jula Fabiszewska. Jula gra rolę niani małego Szymka, syna Marcina i we wczorajszym odcinku właśnie dostała tę pracę. Rola Juli zależy oczywiście od scenariusza, ale z pierwszego wejścia wskazuje na to, że może się ona na dłużej zadomowić w serialu.

lom wak mylomza 1

Jula na ekranie pojawia się w scenie drobnego spięcia z Marcinem, którego synkiem ma się zajmować. Wtedy jednak oboje jeszcze tego nie wiedzą. Początkowy drobny konflikt przeradza się dość szybko w lekkie zainteresowanie dziewczyną ze strony mężczyzny. Wkrótce okazuje się, że to ona ma być nową opiekunką małego Szymka.

Jula, czy raczej serialowa Paulina, weszła w sam środek różnych zależności. Jak potoczą się jej dalsze losy? Autor scenariusz pozostawił sobie wiele furtek i dowolnie może sterować przyszłością. Od wczoraj możemy śledzić Julę na ekranach telewizorów. Czy zdobędzie sympatię stałych widzów serialu i krytyków? Zapewne wkrótce pojawią się pierwsze recenzje.

13 komentarzy

  • Odpowiedz Paweł środa, 05 kwietnia 2017 09:34 Umieszczone przez: Paweł

    no jestem ciekaw może w tej roli zabłyśnie bo ze śpiewaniem to raczej przeciętnie było.

  • Odpowiedz widz środa, 05 kwietnia 2017 09:44 Umieszczone przez: widz

    wow niesamowite sensacja... ktos z Łomży w tak kultowym serialu nie wierze... teraz po kazdym odcinku prosimy o recenzje ile byla na ekranie minut co mowila itp. a teraz tak powaznie to jest chleb powszedni ze ludzie pojawiaja sie na ekranie tv. Jest osoba znana umiala to wykorzystac i nie ma chyba co o tym pisac:) takie artykuly tworza z Łomży wieś w ktorej rzeczy przyziemne sa traktowane jak lądowanie na Marsie. Czasami lepiej miec mniej artykulow ale sensownych i na poziomie niz wiecej o du... Maryny.

  • Odpowiedz lomzyniak środa, 05 kwietnia 2017 09:52 Umieszczone przez: lomzyniak

    Nie rozumiem w czym problrm jej ptaca jej brozka dajcie kobiecie spokuj i niech uczciwie zarabia kase.Widac ze zazdroszcza dziewczynie i to was boli.Moze wyrosnie druga Bielicka brawo

  • Odpowiedz goe środa, 05 kwietnia 2017 09:57 Umieszczone przez: goe

    a biedny mąż w Łomży został... :(

  • Odpowiedz Von Kleist środa, 05 kwietnia 2017 10:39 Umieszczone przez: Von Kleist

    A ja życzę Juli szczęścia i tego, co najlepsze. Jula, normalna część Łomży popiera Ciebie, życzy Ci sukcesów, życzy Ci dobrze. A na frustratów nie zwracaj uwagi. Trzymaj się!

  • Odpowiedz ps środa, 05 kwietnia 2017 10:47 Umieszczone przez: ps

    Powodzenia i mów glośno, że jesteś z Łomży.

  • Odpowiedz nmbm środa, 05 kwietnia 2017 11:12 Umieszczone przez: nmbm

    Tak bardzo nic mnie to nie obchodzi.

  • Odpowiedz Zawistny Polak środa, 05 kwietnia 2017 14:14 Umieszczone przez: Zawistny Polak

    gówno nie sukces

  • Odpowiedz widz środa, 05 kwietnia 2017 14:22 Umieszczone przez: widz

    Tu nie chodzi o zawisc tylko o poziom artykulu... po co o tym pisac? Jula niech sobie gra i kto bedzie chcial to bedzie to ogladal. Oczywiscie ze fajnie ze komus z Łomży wychodzi w zyciu cieszmy sie tym ale nie robmy sensacji z rzeczy normalnych

  • Odpowiedz Jurgen Klops środa, 05 kwietnia 2017 14:58 Umieszczone przez: Jurgen Klops

    Odcinek 1292? Już śpieszę oglądnąć!

  • Odpowiedz mieszkanka Łomży środa, 05 kwietnia 2017 19:16 Umieszczone przez: mieszkanka Łomży

    powiem,że jestem zaskoczona ale pozytywnie :) niech robi karierę dziewczyna powodzenia

  • Odpowiedz śmieszny portalik środa, 05 kwietnia 2017 23:37 Umieszczone przez: śmieszny portalik

    mylomza to lokalny Pudelek hahaha
    jak nie o grubej śwince Peegi to o jakieś Juli heheeh
    dajcie lepiej prezydenta na czerwonym dywanie

  • Odpowiedz Oscars czwartek, 06 kwietnia 2017 06:22 Umieszczone przez: Oscars

    Fajna dziwczyna, aby nie skonczyla ja Ewa Sonet.