Kultura
Już 10 czerwca w Łodzi liczna grupa tegorocznych Finalistek Miss Ziemi Łomżyńskiej powalczy o miejsca w półfinale Miss Polski Nastolatek 2018 oraz ćwierćfinale Miss Polski 2018.
Najmłodsi już mogą szykować się na emocjonujące popołudnie w Galerii Veneda. Już w najblizszą niedzielę o godz. 16 w animowanym przedstawieniu „Miś Tymoteusz” maluchy przeniosą się do świata przyjaźni i ponadczasowych wartości. O oprawę artystyczną zadbają aktorzy Teatru Lalki i Aktora w Łomży.
Już jutro uczestników muralowych warsztatów i wszystkich, którzy chcą spróbować niełatwej sztuki malowania na ścianach, Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych zaprasza na happening. Graffiti jam odbędzie się na terenie Skate Parku na os. Konstytucji 3 Maja o godzinie 16.
Henryk Gała. Człowiek - instytucja. Za sprawą Kazimierza Cłapki - byłego wicewojewody łomżyńskiego ds. kultury zamieszkał w 1976 roku w Łomży, wybudował dom w Drozdowie, gdzie z żoną Ireną i córką Oleńką z roku na rok stawał się "Narwiańskim Księciem Kultury".
wtorek, 22 maja 2018 08:48

Jacek Szymański z nagrodą ZASP

Napisane przez kz
Od 20 lat Związek Artystów Scen Polskich organizuje w swoich szeregach Dzień Artysty Śpiewaka. Oprócz muzycznych i kulturalnych atrakcji, w czasie spotkania wręczane są nagrody za najwybitniejsze osiągnięcia artystyczne. W tym roku jednym z wyróżnionych Statuetką Ariona jest łomżyński tenor Jacek Szymański.
poniedziałek, 21 maja 2018 12:52

Enej kolejną gwiazdą Juwenaliów PWSIiP

Napisane przez kz
Studenckie święto odbędzie się 8 czerwca. W ramach Juwenaliów PWSIiP na Muszli Koncertowej nie zabraknie koncertów i dobrej zabawy. Harmonogram całego wydarzenia nie jest jeszcze w pełni znany, ale organizatorzy powoli odkrywają karty. Właśnie poznaliśmy kolejną gwiazdę wieczoru. Do Łomży przyjedzie zespół Enej!
Jedna noc i kilkanaście miejsc pełnych atrakcji - tak w skrócie można łomżyńską edycję międzynarodowej akcji - Noc Muzeów. Tutaj nie liczy się nie tylko samo zwiedzanie, liczy się bycie w grupie, wśród zwiedzających, którzy w jeden wieczór mają szansę nadrobić zaległości z całego roku. W tym roku dopisała pogoda.
sobota, 19 maja 2018 11:22

Jula w nowym teledysku Remo [VIDEO]

Napisane przez kz
Pochodząca z Łomży wokalistka Julita „Jula” Fabiszewska zaprezentowała fanom kolejny teledysk we współpracy z Remo. Utwór „To dobre jest” pojawi się na płycie polskiego producenta zatytułowanej „Sekret”. Do projektu artysta zaprosił ponad 20 wokalistów. Oprócz naszej lokalnej gwiazdy wzięli w nim udział m.in. Mezo, Filip Lato oraz Eldo.
piątek, 18 maja 2018 09:13

Estrada młodych pod batutą Igora Verbitskiego [FOTO]

Napisane przez kz
Kilkunastu młodych muzyków wraz z doświadczoną orkiestrą Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego w Łomży wystąpiło w Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich. Nad całością koncertu czuwał rosyjski dyrygent Igor Verbitsky. Występy początkujących artystów zostały nagrodzone gromkimi brawami.
czwartek, 17 maja 2018 09:55

Artur Barciś rozbawił Piątnicę [VIDEO]

Napisane przez kz
W sercach młodych niezapomniany Tadeusz Norek z „Miodowych lat” i charakterystyczny Arkadiusz Czerepach z „Rancza”. Dla starszych widzów wybitny aktor filmów fabularnych i sztuk teatralnych. Mowa o Arturze Barcisiu, który odwiedził Gminny Ośrodek Kultury w Piątnicy. Publiczność bawiła się doskonale wchodząc w interakcję ze znaną i lubianą gwiazdą z ekranu.
„Maj zaczyna się we wtorek” taki tytuł nosi najnowszy program Kabaretu Moralnego niepokoju. Nie ma w nim polityki, jest za to dużo humoru. Kabaret wystąpi już 2 czerwca 2018 roku w Hal Widowiskowo-Sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zambrowie. Mamy dla was cztery zaproszenia!
środa, 16 maja 2018 07:18

Estrada młodych u Łomżyńskich Filharmoników

Napisane przez UM w Łomży
W czwartek 17 maja 2018 roku o godzinie 18:30 w Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży odbędzie się, jak co roku, koncert podczas którego wystąpią młodzi, utalentowani instrumentaliści i wokaliści. Artystom będzie towarzyszyła Orkiestra Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego w Łomży pod batutą rosyjskiego dyrygenta Igora Verbitskiego.
wtorek, 15 maja 2018 15:50

Motoserce zabije na Starym Rynku

Napisane przez kz
O tym, że motocykliści mają złote serca przekonaliśmy się już dawno. Ich chęć pomagania cały czas rośnie, czego dowodem jest kolejna edycja Motoserca w Łomży. W najbliższą sobotę od godz. 12 na Starym Rynku będzie można oddać krew, przejechać się Autosanem z lat 80., a także pobawić się w rockowych rytmach. Tego samego dnia odbędzie się również Noc Muzeów.
wtorek, 15 maja 2018 06:42

Poznań zdobyty przez tancerzy z B.K.Step [FOTO]

Napisane przez mano
Łomżyńscy tancerze ze Studia Tańca B.K.Step w minioną niedziele po raz kolejny zaprezentowali mistrzowską formę podczas Międzynarodowego Turnieju Tańca Ulicznego Urban Style, który odbył się w Cinema City Poznań Kinepolis.
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 31

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu