PaW

PaW

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wyjechali z Białegostoku o godz. 5.40, do Łomży zawitali przed południem, a po godz. 21.00 znów wysiądą na dworcu w Białymstoku. Miłośnicy kolei z całej Polski, ale i zagranicy przejechali dziś przez Łomżę pociągiem osobowym. Zatrzymali się w rejonie miejskiej targowicy. Na dłuższe zwiedzanie miasta nie mieli czasu, bo pociąg był opóźniony o godzinę.
sobota, 16 czerwca 2012 07:34

Pomóż rozpoznać pseudokibiców!

Znasz kibiców, którzy podczas meczu Polska- Rosja brali udział w zamieszkach w stolicy? Pomóż zidentyfikować ich policji. O pomoc apelują funkcjonariusze z całego kraju.
środa, 13 czerwca 2012 06:29

"Ptaki Ptakom" może nadal istnieć

Rozkaz rozwiązujący 59 Drużynę Harcerską "Ptaki Ptakom" został unieważniony. Decyzję taką podjął wczoraj komendant ZHP Chorągwi Białostockiej.
poniedziałek, 11 czerwca 2012 09:30

"Maluchy" wracają do łask?

Jeszcze kilka lat temu fiata 126 można było kupić za kilkaset złotych, a na zakup decydowali się co najwyżej najmłodsi kierowcy, którzy chcieli udoskonalić technikę jazdy. Dziś za "malucha" musimy jednak zapłacić kilkukrotnie więcej, a i większe jest zainteresowanie jednym z najpopulaniejszych samochodów wczesnych lat '90-tych. Egzemplarze "na sprzedaż" znajdziemy zarówno na łomżyńskich parkingach, jak i w komisach samochodowych.
poniedziałek, 11 czerwca 2012 08:07

Zadali ciosy w głowę, nożem zranili płuco

Zakrwawiony mężczyzna z raną głowy i raną kłutą płuca leżał na jednej z łomżyńskich ulic. Do pobicia doszło w biały dzień. 31-latek w ciężkim stanie trafił do szpitala. Policji na szczęście udało się już zatrzymać napastników.
poniedziałek, 11 czerwca 2012 05:06

Będzie obficie padało!

Silny deszcz, który dotarł do Łomży w niedzielę wieczorem, może utrzymać się aż do godz. 15.00. Lokalnie może spaść nawet do 40 mm wody!
niedziela, 10 czerwca 2012 20:59

Wszedł na komin ciepłowni!

24-letni mieszkaniec Zambrowa wszedł na 60-metrowy komin Ciepłowni Miejskiej. Negocjacje z zambrowianinem trwały kilka godzin, prowadzili je policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie oraz policyjny negocjator z Białegostoku. Na razie nie są znane przyczyny, dla których młody mężczyzna postanowił wspiąć się na wysoki komin. Na szczęście obyło się bez tragedii.
piątek, 08 czerwca 2012 14:02

Gigantyczne korki na rondzie Kościuszki

Gigantyczne korki utworzyły się na Rondzie Kościuszki. Po jednej stronie ronda drogowcy wymieniają nawierzchnię. Ruch odbywa się wahadłowo, co powoduje zniecierpliwienie kierowców i duże utrudnienia komunikacyjne.
Dziś wchodzi w życie nowy taryfikator mandatów. Kierowców czekają przede wszystkim dużo wyższe kary "punktowe". Także niektóre zachowania na drodze do tej pory niekaralne, od dziś są uznane za wykroczenie i zagrożone mandatem i punktami karnymi. Zobacz, za co policja może cię ukarać!
24-letniego łomżyniaka, poszukiwanego listem gończym zatrzymali policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży. Po zatrzymaniu okazało się, że łomżyniak jest podejrzewany także za włamania do mieszkań. Mężczyzna został kompletnie zaskoczony na jednym z osiedli. Próbował uciekać mundurowym, jednak szybko wpadł w ich ręce.
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 203

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu